Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wolicie soczewki czy okulary?

Zgłoś nadużycie #1 21 lutego 2019, 17:46

wysimirski avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Wolicie soczewki czy okulary?

Zgłoś nadużycie #2 2 marca 2019, 1:24

doktorP avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Ja własnie zastanawiam sie nad tym czy nie przejsc z okularow na jakies soczewki jednodniowe - https://www.twojesoczewki.com/36-soczewki-kontaktowe-jednodniowe . Co wy o tym sadzicie? Sporo osob mowi, ze soczewki sa o wiele wygodniejszym rozwiazaniem niz okulary. Jak wy uwazacie, dobrym pomyslem bedzie zamiana okularow na soczewki? Ktos z was uzywa i moze mi podpowiedziec co robic?

Zgłoś nadużycie #3 11 marca 2019, 13:35

marzenka123 avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Soczewki mnie pokonały. Próbowałam się do nich przekonać, ale niestety się nie udało. I takim sposobem wróciłam do swoich okularów, do których już zdążyłam się całkiem dobrze przyzwyczaić :)

Zgłoś nadużycie #4 20 marca 2019, 13:35

Caroola Caroola awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Soczewki są o wiele wygodniejsze.

Zgłoś nadużycie #5 7 maja 2019, 23:28

domownikja avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o to to o wiele bardziej wole okulary niż soczewki, mam zamiar na tej stronie https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne-1123.html kupić sobie nowe okulary bo moje stare już zaczynają mi szkodzić.

Zgłoś nadużycie #6 4 czerwca 2019, 7:20

mamina avatar Posty: 115 Podziękowania: 0
Implantacja soczewki fakijnej (w odróżnieniu od innych metod, w tym metod laserowych) jest zabiegiem odwracalnym, bowiem soczewkę można zawsze usunąć. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą bądź nie mogą zdecydować się na zabieg laserowej korekcji wzroku i nie chcą nosić na co dzień okularów. Sprawdźcie sobie ofertę kliniki https://vidiummedica.pl/soczewki-fakijne/ Mam nadzieję, że dzięki temu znajdziecie idealne rozwiązanie dla siebie, tak aby móc cieszyć się dobrym wzrokiem.

Zgłoś nadużycie #7 13 czerwca 2019, 8:32

Szrutka avatar Posty: 79 Podziękowania: 0
Jak dla mnie to zdecydowanie soczewki. W okularach nie czuje się zbyt dobrze. Co do tych to myślę że propozycje od https://blikpol.pl/soczewki-kontaktowe-dobor powinny was zainteresować. Jest to klinika wzroku gdzie możecie liczyć między innymi na profesjonalny dobór soczewek kontaktowych