Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wposażenie gastronomii

Zgłoś nadużycie #31 6 maja 2020, 15:24

Renia33 avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Witam, choć na chwilę obecną sytuacja nie jest zbyt korzystna, ale należy być dobrej myśli i ja takiej jestem. Razem z moją przyjaciółka otwieramy mała kawiarenkę, ale potrzeby jest na sprzęt, natrafiłam na bardzo korzystną ofertę firmy https://probox.pl/ czy ktoś może już i nich zamawiał ?

Zgłoś nadużycie #32 21 maja 2020, 11:09

ariana avatar Posty: 436 Podziękowania: 0
W kawiarence podstawą jest kawa :) A więc z pewnością potrzebny Tobie będzie ekspres do kawy. Czy wiesz gdzie najlepiej szukać profesjonalnych ekspresów? Zajrzyj na stronę https://najlepsza-kawa.pl/ . Możesz też skorzystać z opcji dzierżawy ekspresu.

Zgłoś nadużycie #33 6 listopada 2020, 15:00

aszka avatar Posty: 467 Podziękowania: 0
A co konkretnie potrzebujecie? Trzeba bowiem dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Tutaj https://www.gastropuls.pl/kotly-warzelne/kociol-warzelny-posredni-elektryczny-15... sobie zerknijcie. Propozycji jest tam naprawdę wiele. Między innymi można tam zakupić kocioł warzelny.

Zgłoś nadużycie #34 9 stycznia 2021, 18:30

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
A przecież na stronie https://gastromania.pl/deski-gastronomiczne-haccp/zestaw-6-kolorowych-desek-do-k... możecie też znaleźć doskonałej jakości wyposażenie do gastronomii. Zobaczcie marki stalgast deski do krojenia, jakie znajdziecie. Jakie są mocne i estetyczne.