Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrastający paznokieć

Zgłoś nadużycie #1 18 grudnia 2018, 12:07

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Czy w przypadku wrastającego paznokcia w stopie są jakieś szanse, by naprawić go domowymi sposobami? Próbowałem go obcinać na różne sposoby, aby rósł normalnie, ale to nie działa. Być może robię to nieumiejętnie.

Zgłoś nadużycie #2 31 grudnia 2018, 0:17

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Mi się niestety nie udało naprawić swojego paznokcia, a wrastał mi się przez kilka lat. W ostateczności podolog jednak załatwił sprawę i było po problemie.

Zgłoś nadużycie #3 5 stycznia 2019, 15:41

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Tego typu usług nie wykonują również zwykle salony urody? Kiedyś słyszałam, że dla mojej koleżanki w jednym własnie zrobili paznokcia, tak że się już nie wrastał. Ceny w takim zwykłym zakładzie powinny być niższe niż u podologów.

Zgłoś nadużycie #4 9 stycznia 2019, 23:22

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Co do cen to będzie pewnie różnie. Trudno się w tej kwestii wypowiedzieć, bo każdy salon inaczej się ceni. Jednak musisz wiedzieć, że profesjonalny podolog Warszawa http://podologwarszawa.pl/, przeprowadzi tego typu usługę znacznie bardziej fachowo od jakiegoś salonu urody, ponieważ ma do tego przystosowane specjalne narzędzia oraz doświadczonych pracowników.

Zgłoś nadużycie #5 16 stycznia 2019, 16:05

Alma avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Umów się do podologa - domowymi sposobami tego nie wyleczysz. Podolog załatwia to bezboleśnie i już nie będziesz musiała się z tym męczyć.

Zgłoś nadużycie #6 30 czerwca 2019, 23:54

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Prawda jest taka, że najwięcej dowiesz się w tej kwestii wiarygodnych informacji od specjalistów. Wejdź więcej na https://klinikiurody.com.pl/ i sprawdź, gdzie w twojej okolicy możesz zasięgnąć porady.