Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wspinaczka górska

Zgłoś nadużycie #1 21 kwietnia 2020, 9:58

mpire avatar Posty: 448 Podziękowania: 1
Znajdę tu jakichś pasjonatów wspinaczki? Jakie macie osiągnięcia na koncie, jak się zaczęło u Was? Jak często wybieracie się w góry? chciałbym wymieniać doświadczenia również w kwestii sprzętu.

Zgłoś nadużycie #2 22 kwietnia 2020, 2:57

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Nie wiem czy mogę się nazwać pasjonatem, ale owszem interesuję się wspinaczką i jestem w trakcie robienia kursu w tym zakresie. Nie wiem kiedy pierwsza wyprawa, na razie krótka przerwa w planowaniu. Jeśli chodzi o sprzęt to zobacz sobie na stronę https://idymy.pl/ . To podróżnicy, wspinają się. Podczas wypraw przeprowadzają recenzje sprzętów. Mnie na pewno ich opinie przekonują. Mają doświadczenie i wiedzą dokładnie na co patrzeć przy wyborze. Prawda? A na zdjęcia napatrzeć się nie mogę. Marzą mi się takie widoki do zobaczenia na żywo. Zdjęcie to już nie to samo. Czekam aż wspinaczkę uznają za dziedzinę olimpijską. Będzie można zobaczyć więcej jak wygląda takie wspinanie.

Zgłoś nadużycie #3 25 kwietnia 2020, 16:49

fabik0 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
uwielbiam wspinaczkę i trekkingi ;D ostatnio przygotowuje się nawet do zdobycia 8k, ale nie jestem aż takim hardcorem i jadę z agencją- bezpieczeństwo przede wszytskim ;) gdybyś był zainteresowany to sprawdź ich tutaj: https://sunsara.pl/kazbek/