Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wybór architekta

Zgłoś nadużycie #1 16 grudnia 2018, 11:09

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Ciężko jest znaleźć odpowiedniego architekta? Są może jakieś specjalne rankingi, które pozwalają na łatwiejszy ich wybór?

Zgłoś nadużycie #2 29 grudnia 2018, 16:36

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Ja niestety nigdy nie spotkałem się z żadnym rankingiem, wydaje mi się, że niczego takiego nie ma. Ja na szczęście nie miałem problemu z jego znalezieniem, bo dostałem kontakt od brata.

Zgłoś nadużycie #3 6 lutego 2019, 13:00

koniczyna avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić https://zapparanzacje.pl/ . To bardzo dobrzy specjaliści w swoim fachu. Zaprojektowane przez nich wnętrza mają po prostu to coś. Z resztą nie bez powodu w sieci cieszą się tak dobrymi opiniami, wystarczy sobie tylko poczytać ;)

Zgłoś nadużycie #4 7 marca 2019, 16:23

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Z polecenia trafiliśmy do http://www.miskiewiczdesign.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą Panią. Przygotowała dość szybko projekt wnętrz do naszego nowego domu, nadzorowała budowlańców i dopilnowała wszelkich odbiorów. Nieoceniona pomoc.

Zgłoś nadużycie #5 7 marca 2019, 23:27

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ja przy szukaniu architekta kierowałam się głównie wyglądem strony internetowej i projektami, które były tam dostępne :) Od razu wpadły mi w oko realizacje od https://studioar.pl/ i to właśnie ich ofertą się zainteresowałam. Mają przepiękne, gotowe projekty domów. Jeden z nich wyjątkowo mnie zauroczył i to właśnie ten projekt został "moim domem" :)

Zgłoś nadużycie #6 1 kwietnia 2019, 12:28

koniczyna avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Ja też niedługo zamierzam wziąć się za remont mieszkania (ostatni był robiony jakieś 15 lat temu, więc to chyba najwyższy czas na zmiany) i własnie się zastanawiam czy sama sam sobie radę czy lepiej skorzystać z pomocy biura... Moja przyjaciółka budowała niedawno dom i w jej przypadku projektowanie wnętrz wręcz wymagało pomocy kogoś z doświadczeniem, bo wymyśliła sobie take rozwiązania, których nawet jej mąż nie był w stanie zrobić. Ona akurat wyjęła firmę https://zapparanzacje.pl/ do wykonania projektu, dokumentacji i potem do nadzoru, żeby efekt końcowy był dokładnie taki, jak sobie założyła. I faktycznie dom jest piękny, nietypowy i jednocześnie dość specyficzny, ale ma coś w sobie. No i przede wszystkim każdy z domowników znajdzie tam miejsce dla siebie. Oczywiście jest też przestrzeń wspólna idealna do pracy, zabawy i spotkań z rodziną czy znajomymi. Sama bym chciała mieć taki dom, ale to jeszcze nie ten moment.

Zgłoś nadużycie #7 29 listopada 2019, 19:39

kasia88 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
My tez zainwestowaliśmy w odpowiedniego architekta z Terczyńska design, warto było, projekt okazał się konkretny, a moje wnętrze naprawdę jest zagospodarowane w każdym calu, wiec polecam

Zgłoś nadużycie #8 2 stycznia 2020, 10:35

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Zerknijcie na projekty jakie wykonuje studio ABRYS: https://www.abrys.net/realizacje/. U nich możecie zamówić nowoczesną aranżację wnętrza każdego pomieszczenia, a Abrys oferuje projekty dostosowane do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Na każdym etapie realizacji konsultują się z klientem i doprecyzowują szczegóły. Dzięki pomocy doświadczonych projektantów można stworzyć wyjątkowe, zgodne z potrzebami projekty własnego domu czy mieszkania!

Zgłoś nadużycie #9 24 stycznia 2020, 14:14

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Świetna pracownia architektoniczna w Krakowie to http://waskoprojekt.pl/ Są nowoczesnym biurem projektowym otwartym na niestandardowe projekty. Współpracują z projektantami z rożnych branż, także działają kompleksowo. Do tego mają rozsądne ceny, są elastyczni i mają dobre podejście do klienta, więc współpracuje się z nimi świetnie.