Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wybór mebli ogrodowych

Zgłoś nadużycie #11 20 lutego 2020, 20:24

joana avatar Posty: 51 Podziękowania: 0
Najlepiej wybrać metalowe. Ja co prawda dopiero na wiosnę będę kupować meble do ogrodu, ale mam w garażu https://www.regaly.biz/. Wykonane z metalu. Sprawdzają się doskonale.

Zgłoś nadużycie #12 24 lutego 2020, 17:55

rmcdermott rmcdermott awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
A jak sobie radzicie ze starymi meblami, które chcecie odnowić na lato do ogrodu? Moje są bardzo brudne i kolega mojego męża polecił nam kupienie jakiś krążków ściernych tej stronki https://www.krazkiscierne.pl/ bo podobno fajnie zetrą brud i meble będą może nie jak nowe, ale czyste. Co myślicie?

Zgłoś nadużycie #13 19 marca 2020, 14:11

jjusti18 avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
Wybór mebli ogrodowych to całkiem spore wyzwanie. W końcu mamy tak wiele ciekawych modeli do wyboru. Właśnie przeglądałam oferty https://bawariameble.pl/ i tam można znaleźć niesamowite, ekskluzywne meble, które nie tylko dostarczą nam komfort na najwyższym poziomie. Ale i również będą efektywnie zdobić nasz taras etc.

Zgłoś nadużycie #14 15 kwietnia 2020, 11:22

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
Jeśli będziecie szukać pomocy przy wyborze mebli ogrodowych, to na http://maxmag.pl/rodzaje-mebli-ogrodowych-jakie-najlepsze-na-niezadaszony-taras/ znajdziecie wiele praktycznych wskazówek. Jest tam opisane, na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać. Koniecznie się z tym zapoznajcie.

Zgłoś nadużycie #15 15 kwietnia 2020, 16:15

kmurazik avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Najlepiej postawić na solidne, drewniane meble, te rattanowe szybko się niszczą.

Zgłoś nadużycie #16 4 września 2020, 14:49

ariana avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
Moim zdaniem lepiej zdecydować się na wygodne meble na taras. Szczególnie jeśli planujecie spędzać na tarasie dużo czasu. Myślę, że całkiem oryginalnym wyborem będzie na przykład nowoczesny narożnik tarasowy Rino: https://ogrodolandia.pl/nowoczesny-naroznik-tarasowy-rino . Na pewno będzie to komfortowe rozwiązanie.