Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wybór szkoły dla dziecka

Zgłoś nadużycie #21 17 marca 2020, 0:34

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Co do edukacji dzieci pomyślcie o nauce programowania. Sprawdźcie sobie ofertę AKCES Edukacja https://akcesedukacja.pl/ Mają wspaniałą ofertę związaną z robotyką edukacyjną, kreatywne narzędzia edukacyjne i ciekawe scenariusze lekcji kodowania. Wprowadzili na polski rynek rozwiązania LEGO Education. Zachęcam do zapoznania się z ich stroną internetową.

Zgłoś nadużycie #22 23 marca 2020, 7:24

Mimichaska avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
Zastanawialiście się nad prywatną szkołą? Według mnie jest to najlepsza opcja, ja zamierzam drugie dziecko także do takiej wysłać. Jestem bardzo zadowolona z tego co zaproponowała Te Vizja http://tevizja.pl/ Mają tu bardzo bogatą ofertę edukacyjną, świetnych nauczycieli i bardzo miłą atmosferę w szkole.

Zgłoś nadużycie #23 1 czerwca 2020, 12:19

dwarazydwa avatar Posty: 80 Podziękowania: 0
Nauka to nieustanne powtarzanie i skrupulatność. Aby więc osiągnąć dane założenia, dobrze jest zadbać o ten aspekt i wybrać dla swojego dziecka najlepszą z możliwości. Na stronie https://sklep.nowaera.pl/ znajdziesz dużo pomocy naukowych, dopasowanych do potrzeb oraz możliwości dzieci w różnym wieku.

Zgłoś nadużycie #24 31 sierpnia 2020, 18:36

mpire avatar Posty: 473 Podziękowania: 1
To nigdy nie jest łatwy wybór, a jednak trzeba go podjąć. Warto zapoznać się z tematem, aby podjąć najlepszą decyzję. Na stronie: https://alamama.pl/ jest bardzo fajny blog edukacyjny, w którym znajdziesz sporo tego typu informacji, więc warto się z nim zapoznać.