Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wybudowanie domu

Zgłoś nadużycie #1 9 kwietnia 2018, 0:35

nellon avatar Posty: 329 Podziękowania: 2
Przywiązywaliście dużą uwagę do projektu domu podczas jego budowy?

Zgłoś nadużycie #2 15 kwietnia 2018, 0:54

qtere avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Oczywiście, że tak, to najważniejsza kwestia podczas budowy domu, wybór dobrego architekta to podstawa, no i oczywiście trzeba wszystko na spokojnie przemyśleć, by mieć plan jak dom ma wyglądać

Zgłoś nadużycie #3 15 kwietnia 2018, 18:47

nellon avatar Posty: 329 Podziękowania: 2
Na co w szczególności zwracać uwagę podczas wyboru architekta? Powinien to być przemyślany wybór?

Zgłoś nadużycie #4 21 kwietnia 2018, 22:45

qtere avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Podczas budowy domu nie powinno się pozostawiać nic przypadkowi, w szczególności wyboru architekta. Jak któryś z Twoich znajomych stawiał dom to popytaj ich, patrz również na doświadczenie, bo to ważna sprawa

Zgłoś nadużycie #5 22 kwietnia 2018, 14:45

nellon avatar Posty: 329 Podziękowania: 2
Niestety nie mam znajomych, którzy by kiedyś budowali jakiś dom, większość z nich, albo kupuje domy, albo mieszkania, a samo doświadczenie architekta to podstawa do jego wyboru?

Zgłoś nadużycie #6 23 kwietnia 2018, 22:06

qtere avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Doświadczenie jest to jedna z ważniejszych spraw, ale wiadomo, że musi Ci też odpowiadać jego styl, jak szukasz dobrego architekta z Łodzi, który Cię wysłucha i zrobi doskonały projekt to zainteresuj się ofertą http://architektlodz.pl/

Zgłoś nadużycie #7 12 maja 2018, 15:15

misia avatar Posty: 82 Podziękowania: 1
Oczywiście, że tak przecież w tym domu zamierza się spędzić zazwyczaj całe życie. Musi więc być on odpowiednio zaprojektowany i wykonany by spełniał wszystkie nasze kryteria i był idealny. Ja postawiłam na dom drewniany z bala od http://www.naturekodom.pl/, który powstał na bazie indywidualnego projektu. Projekt był wykonywany w biurze projektowym współpracującym z Natur Eko Dom. Wszystko było idealnie zaprojektowane, wykonane i zgrane, a efektem tej pracy mój cudny i przepiękny dom.

Zgłoś nadużycie #8 25 maja 2018, 9:42

Jo_Ni avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Projekt projektem, ale istotne jest dopilnowanie ekipy remontowej, a jeszcze wcześniej, jej rozsądny wybór. Dobrze, że są strony takie jak ta: http://cennikremontow.pl/krakow-remonty-cennik - sam nie korzystałem, ale kilku moich znajomych podobno się nimi sugerowało przy wyborze fachowców.

Zgłoś nadużycie #9 28 maja 2018, 19:04

Patrycja avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Projekt, to podstawa budowy domu. My znaleźliśmy na Allegro https://allegro.pl/kategoria/projekty-domow-111694 projekt, który nam się spodobał. Nic nie trzeba było zmieniać. Teraz gromadzimy materiały i latem zaczynamy budowę.

Zgłoś nadużycie #10 15 czerwca 2018, 21:52

Grardonyth avatar Posty: 515 Podziękowania: 1
Budowanie domu to zdecydowanie bardzo duża inwestycja dlatego moim zdaniem warto sprawdzić dokładnie wszystkie oferty związane z tą budową. Ze swojej strony, byście nie musieli dużo szukać, mogę polecić zajrzeć na ten link http://www.udzielaarchitekci.pl/ . Jest to biuro projektowe z Krakowa, z którym miałem przyjemność współpracować ! Jestem z efektów końcowych bardzo zadowolony, dlatego z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że są godni polecenia !