Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wybudowanie domu

Zgłoś nadużycie #11 28 sierpnia 2018, 8:35

emilka8767 avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Wybudowanie domu to spore zobowiązanie, dlatego trzeba zwrócić uwagę na to, na co się decydujemy. Ja polecałabym raczej mniejsze domki np. z poddaszem użytkowym w wersji energooszczędnej. Coraz więcej osób właśnie taką decyzję podejmuje i ja raczej w pełni to popieram. Myślę, że można zwrócić sobie uwagę na projekty dostępne na stronie https://www.dominanta.pl/

Zgłoś nadużycie #12 4 stycznia 2019, 14:45

cchloe avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
Szybciej i prościej kupić gotowy dom. Mając ograniczony budżet idealny będzie segment, obecnie powstaje takich wiele, w W-wie tutaj http://aras.com.pl można obejrzeć nowe - są starannie wykonane, z najlepszych materiałów, bardzo ładne.

Zgłoś nadużycie #13 4 stycznia 2019, 16:14

kukerson kukerson awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Zgłoś nadużycie #14 8 stycznia 2019, 21:36

tracik avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Budując dom warto pomyśleć o zamontowaniu nowoczesnych innowacyjnych rozwiązań które nie tylko ułatwią nam funkcjonowanie ale i zwiększą bezpieczeństwo. Szczególnie godne uwagi są alarmy i czujniki dymu https://zamel.com/pl-PL/produkty/gardi-systemy-bezpieczenstwa to sprawdzony producent.

Zgłoś nadużycie #15 29 stycznia 2019, 12:36

yanki avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
O taak, tutaj się zgadzam. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne i trzeba o to zadbać. My też musimy kupić monitoring, system alarmowy,domofon itd. Chciałabym to wszystko kupić w jednym sklepie i tak się zastanawiam nad ofertą https://ivel.pl/ . Ktoś z was miał już okazję robić zakupy w tym sklepie?

Zgłoś nadużycie #16 15 kwietnia 2019, 13:28

neska avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Mnie natomiast ciekawi, w jaki sposób rozwiązaliście kwestie związane z ciepłą wodą w domu? Nasi rodzicie posiadają piecyki gazowe, jednak my z mężem planujemy nieco bardziej nowoczesne rozwiązanie. Dlatego też zainteresowała nas oferta firmy Fortum https://www.fortum.pl/dla-domu/cieplo/ciepla-woda-uzytkowa jest akurat we Wrocławiu gdzie mieszkamy. Czy ktoś z was miał już okazję skorzystać z ich oferty?

Zgłoś nadużycie #17 26 kwietnia 2019, 13:33

mamina avatar Posty: 96 Podziękowania: 0
Trzeba się dobrze rozejrzeć na rynku, aby znaleźć inwestycje w dobrym miejscu. Poza tym należy porównywać stosunek jakości do ceny. Warto na pewno przyjrzeć się tej inwestycji http://www.mieszkania.inter-bud.pl/domy-nove-skotniki . Jest to osiedle bardzo praktyczne. Poza tym jest tam wiele udogodnień. Warto na pewno obejrzeć je na żywo, bo część domów już jest zamieszkanych.

Zgłoś nadużycie #18 15 lipca 2019, 15:20

Takor avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
Wiem, że nie jest to łatwe. Dla nas chyba najtrudniejszy był wybór projektu. Godzinami przeglądaliśmy propozycje na https://www.mgprojekt.com.pl/ i cieżko było nam sie zdecydować, na jeden konkretny projekt.

Zgłoś nadużycie #19 18 lipca 2019, 8:54

karin avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Pewnie, że tak. Tylko ja niestety miała okazję trafić na kiepską ekipę, przez co budowa strasznie się przedłużała. Gdybym dziś miała wybierać firmę budowlaną - szukałabym takiej jak ta https://fastkrakow.pl/ - z wiedzą, doświadczeniem, dużą ilością udokumentowanych inwestycji itp.