Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wybudowanie domu

Zgłoś nadużycie #31 21 listopada 2019, 12:35

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Budowa domu wcale nie jest taka łatwa jak może nam się wydawać, wielkim ciężarem jest wybranie dobrych materiałów, ale dzięki stronie https://mieszkajtrendy.pl/ stanie się to o wiele łatwiejsze

Zgłoś nadużycie #32 29 listopada 2019, 19:50

kasia88 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
dlatego ja sobie zamówiłam odpowiedniego architekta, który mi zagospodaruje wnętrza odpowiednio itd, skorzystałam z usług Terczyńska design, nie pożałowałam, świetnie mam zagospodarowana przestrzeń

Zgłoś nadużycie #33 21 grudnia 2019, 19:26

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Nam też marzy się własny dom. Jednak mieszkanie w bloku na dłuższą metę jest dość męczące. Mam nadzieję, że na wiosnę uda nam się rozpocząć budowę domu. Póki co szukamy projektu na https://www.mgprojekt.com.pl/ Ktoś z was ma stamtąd projekt domu?

Zgłoś nadużycie #34 21 grudnia 2019, 19:26

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Nam też marzy się własny dom. Jednak mieszkanie w bloku na dłuższą metę jest dość męczące. Mam nadzieję, że na wiosnę uda nam się rozpocząć budowę domu. Póki co szukamy projektu na https://www.mgprojekt.com.pl/ Ktoś z was ma stamtąd projekt domu?

Zgłoś nadużycie #35 9 stycznia 2020, 19:55

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Ogromną, niemniejszą także do dokumentacji geotechnicznej. U mnie kupiłem działkę pod dom, ale jak się okazało (dowiedziałem się od sąsiadów) kiedyś było tam jakieś bagno, czy coś w tym stylu, więc zleciłem bardzo dobrej i rzetelnej firmie GEOXX https://geoxx.pl/ badania geologiczne i geotechniczne, żeby sprawdzić, czy faktycznie na tej ziemi mogę się budować i dom mi się nie rozjedzie. Na szczęście sąsiedzi chyba chcieli mnie odstraszyć, bo grunt był w porządku i już jestem pobudowany :) .

Zgłoś nadużycie #36 22 stycznia 2020, 11:11

Dionizo avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Ja tak, do projektu domu oraz wszystkiego co montowałem później. Np. instalację domofonową robiła mi zaufana i sprawdzona firma http://makrosystem.pl/ Mój szwagier też korzystał z ich usług. Znają się na rzeczy. Ja chciałem jeszcze wideofon, nie było problemu - doradzili i dobrali mi najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie. Do tego cała usługa zrealizowana została sprawnie i bezproblemowo. Cały system służy mi już drugi rok i nigdy nie miałem z nim problemu. Wszystko działa płynnie i niezawodnie. Także polecam :)

Zgłoś nadużycie #37 30 stycznia 2020, 13:19

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o budowę domu to zdecydowanie polecić mogę tą firmę https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslugi-geologiczno-wiertnicze/wiercenia-geote... . Zajmują się oni profesjonalnie wykonywaną robotą. Możecie być spokojni o efekty, ich praca jest solidna i porządna.

Zgłoś nadużycie #38 6 lutego 2020, 14:14

ariana avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Sądzę, że podczas budowy domu przydadzą Wam się też różne maszyny budowlane. Ich kupowanie raczej nie ma sensu - lepiej zainteresować się taką opcją jak wypożyczalnia maszyn, narzędzi budowlanych i ogrodniczych: http://www.zenitbau.pl/ .

Zgłoś nadużycie #39 10 lutego 2020, 15:23

martak avatar Posty: 354 Podziękowania: 0
A co z więźbą dachową? Zdecydowanie warto zainteresować się taką opcją jak prefabrykowane wiązary dachowe. Wszystkie ważne informacje na ten temat znajdziecie na stronie https://mgdachy.pl/prefabrykacja/ .

Zgłoś nadużycie #40 11 lutego 2020, 11:40

Daro22 avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Tak, ponieważ ten dom ma mi służyć na lata :) Więc chciałem, żeby był praktyczny i solidny. Jeśli chodzi o prace ziemne, np. wykop pod fundamenty to polecam firmę www.pwmax.pl Solidni fachowcy, terminowo wywiązują się z każdej usługi. Korzystają z najnowszego sprzętu, więc szybko i sprawnie idzie im praca, a do tego są bardzo dokładni i mają naprawdę konkurencyjne ceny!