Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wykrywanie i naprawa przeciekającego dachu

Zgłoś nadużycie #1 3 stycznia 2017, 20:04

tierr336 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Jeśli szukacie bardzo dobrej firmy która profesjonalnie zajmuje się lokalizacja przecieków http://wyciek.eu/ceny/ w dachu to zaufajcie jednym z najlepszych specjalistów w Polsce, a do takowych należy firma PROTEK !

Zgłoś nadużycie #2 11 lipca 2018, 18:21

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Przede wszystkim dach powinien być dobrze zaizolowany wtedy nie ma ryzyka przecieku. Do izolacji najlepiej sprawdza się folia EPDM http://barel-management.pl/artykul/membrana-folia-epdm . Takie folie sa bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a także na wahania temperatury.

Zgłoś nadużycie #3 22 listopada 2018, 15:32

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
http://www.bedandbath.pl/poddasze-mieszkalne/ ta strona prowadzona jest przez doświadczonych ludzi z branży dachów, każdy ich artykuł daje dużo wiedzy.

Zgłoś nadużycie #4 4 lutego 2019, 9:20

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Akcesoria dachowe, blachy itd możesz zamówić na https://centrumblacharskie.pl/ U nas dach naprawiał mój wujek. Na szczęście ma o tym pojęcie i szybko uporał się z problemem. Niestety przez przeciekający dach musieliśmy wyremontować jeden pokój.

Zgłoś nadużycie #5 8 lipca 2019, 16:45

ariana avatar Posty: 395 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o naprawę dachu to bardzo dobrym rozwiązaniem będzie piana poliuretanowa zamkniętokomórkowa. Na stronie http://www.synte.pl/nasze-produkty/systemy-poliuretanowe-pu/systemy-zamknietokom... znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Dobrze sprawdza się także między innymi przy izolacji fundamentów i ścian.

Zgłoś nadużycie #6 26 lipca 2019, 15:17

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Niestety cieknący dachu to bardzo uciążliwa sprawa, sam niedawno miałem podobny problem. Okazało się, że odwodnienie dachu płaskiego mojego domu źle funkcjonuje. Skontaktowałem się z firmą, o której informacje znajdziecie tutaj: https://suez.com.pl/pl/n/tag/odwodnienie-dachu Mają spore doświadczenie w takich kwestiach. Ja skonsultowałem się z nimi i świetnie mi doradzili oraz zaoferowali potrzebne produkty. Jeżeli szukacie czegoś sprawdzonego to warto wziąć pod uwagę właśnie ich usługi.

Zgłoś nadużycie #7 30 stycznia 2020, 21:41

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
My też nie tak dawno remontowaliśmy dach i praktycznie cały wymieniliśmy. Jeśli chodzi o pokrycie dachowe oraz akcesoria to wybrałem producenta Braas, którego jak najbardziej mogę polecić ze względu na jakość produktów, ceny oraz warunki gwarancyjne które także dają radę.

Zgłoś nadużycie #8 14 lutego 2020, 14:55

Seweryn09 avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Dokładnie, bardzo ważne jest to, aby odpowiednio dobrać pokrycie dachowe oraz wszystkie pozostałe akcesoria. W ofercie Braas jest szeroka oferta dachówek ceramicznych, cementowych i blachodachówki panelowe oraz potrzebnych akcesoriów w raz z hydroizolacjami Icopal, aby dach był szczelny i jednocześnie bezpieczny.

Zgłoś nadużycie #9 7 kwietnia 2020, 9:11

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Projektowaniem i budową konstrukcji dachowych zajmuje się też ta firma https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstrukcji-drewnianych/ Jeśli dach jest dziurawy i przecieka to myślę, że warto rozważyć postawienie nowej konstrukcji. My tak zrobiliśmy w zeszłym roku.