Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wymiana mebli i remont

Zgłoś nadużycie #11 21 sierpnia 2017, 18:58

Enea avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Każdy remont niesie ze sobą wymianę choćby najmniejszego mebla.Niby nie mamy zamiaru niczego dokupywać,ale kiedy już staniemy w nowo wyremontowanym pomieszczeniu nasze myśli zaczynają krążyć wokół nowych mebli, jeśli już podejmiemy decyzję o takich zakupach to warto odwiedzić stronkę, na której znajdziemy spory wybór szaf https://www.promyk-meble.pl/?pl_szafy,31
ale też innych mebli pasujących do każdego wnętrza,do nowoczesnego i tego w stylu retro.

Zgłoś nadużycie #12 27 sierpnia 2017, 14:11

Ramoneska avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Bardzo ładne te meble @Enea ale w niektórych pomieszczeniach nie sprawdzają się meble gotowe. Ja mam mieszkanie na poddaszu, gdzie jest dużo skosów więc meble musiałam robić na zamówienie. Na szczęście trafiłam na firmę Szaf-mix http://www.szafynawymiar.waw.pl/ , która wykonuję meble nawet do takich nietypowych pomieszczeń.

Zgłoś nadużycie #13 7 października 2017, 17:20

aidaa avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Wymieniając meble warto zwrócić uwagę na ich styl - wszystkie powinny być w tym samym stylu, mieszanie mebli klasycznych i nowoczesnych lub innych nigdy nie wychodzi na dobrze. Jeśli szukacie mebli do salonu, to zerknijcie na te kwadratowe ławy i stoliki http://www.edinos.pl/stoliki-i-lawy-kwadratowe - będą w sam raz, niektóre wyglądają bardzo ciekawie.