Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wymiana okien

Zgłoś nadużycie #1 20 września 2018, 13:19

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Planujemy w tym oku wymiane okien w domu.Na pewno nie będzie to mały koszt ale lepiej było by znaleźć ofertę ktora bedzie najbardziej korzystna. Spodobała mi się tutaj https://dachy-okna.pl/pl/promotions oferta na okna. Ktoś z was korzystał z ich oferty?

Zgłoś nadużycie #2 20 września 2018, 15:15

Nicolass66 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Warto przy wymianie okien rozważyć montaż rolet zewnętrznych żeby zwiększyć bezpieczeństwo naszego domu.
https://roleta.pl/

Zgłoś nadużycie #3 7 grudnia 2018, 9:40

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
A jesteście pewni, że chcecie ponosić koszty związane z wymianą okien? Często wystarczy naprawić i uszczelnić stare okna dzięki czemu posłużą kilka lat a to nie obciąża tak domowego budżetu. Serwis okien oferuje firma Serwis Meteo https://www.serwismeteo.pl/ . U nich można zamówić usługi związane z uszczelnieniem, regulacją czy naprawą okien. Na swoje usługi dają 12 miesięcy gwarancji. Przemyślcie sprawę, bo moim zdaniem nie ma sensu generować taki dużych kosztów i wymieniać okien.

Zgłoś nadużycie #4 28 grudnia 2018, 21:51

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
My też myślimy o wymianie okien. Trafiłam dzisiaj na http://www.ekoplast-krakow.pl/ i chyba zgłosimy się do tej firmy. Ofertę mają konkretna i atrakcyjną cenowo. Tworzą okna najwyższej jakości.

Zgłoś nadużycie #5 21 lutego 2019, 13:22

dromil123 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Może z PVC? Wyglądają dość nowocześnie, a przynajmniej te nowsze, są też dużo tańsze od drewnianych, czy aluminiowych. Okna z Drutexa powinny się nadać, mają piękny, nowoczesny design, niezłe parametry.

Zgłoś nadużycie #6 21 października 2019, 0:28

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Dobrej jakości okna kupicie w KKStudio z Żywca http://studiookien.pl/ Konkretnie mamy okna Ideal4000. Solidne, dobre okna za bardzo przystępną cenę. Odkąd wymieniliśmy okna na te to rachunki za ogrzewanie mamy dużo mniejsze, także zdecydowanie warto było dokonać tej zmiany.

Zgłoś nadużycie #7 25 października 2019, 11:51

stacy avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Okna zamawialiśmy w firmie Wasiak http://www.niska-cena.com.pl/firma/wasiak-okna-rzeszow.html mają spory asortyment i magazyn dzięki czemu nie trzeba było długo czekać na zamówienie.

Zgłoś nadużycie #8 19 listopada 2019, 23:47

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
U nas są okna aluminiowe i to był bardzo dobry wybór. Są solidne i porządnie wykonane a aluminium powoduje, że są wyjątkowo trwałe i odporne na wahania temperatur, nie odkształcają się. Kupowaliśmy je u producenta- w poznańskim Waspal https://www.waspal.pl/ Mamy też od nich balustrady balkonowe. Kupicie tam produkty po korzystnych cenach, także tym bardziej warto.

Zgłoś nadużycie #9 28 stycznia 2020, 11:55

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Jak będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia w zakresie wymiany okien to koniecznie zwróćcie uwagę na propozycje przygotowane przez firmę Domega z Poznania w przypadku której można być pewnym co do jakości wykonania, pilnowania terminów realizacji i też dobre warunki jakie są w stanie zaoferować klientom. Zdecydowaliśmy się na pcv od OknoPlast i jeszcze skorzystaliśmy z niezłej przeceny :)

Zgłoś nadużycie #10 21 lutego 2020, 1:26

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o nasze okna to pochodzą od Worstone z Sochaczewa. Tu stronka: https://www.worstone.pl/ Są porządnej jakosci, dobrze nam służą, mają dobre parametry termoizolacyjne, nie wypuszczają ciepła. Do tego mają dobry design, wyglądają nowocześnie. Na bank będziecie z nich zadowoleni.