Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

wynajem aut

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 9:55

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
powiem szczerze, że nie mam swojego samochodu bo mnie nie stać. Ale jakiś czas temu wynajęłam auto na stronie http://si-mar.pl/cennik/. Bardzo fajna sprawa, nie ma żadnych ukrytych kosztów, wszystko jasno i przejrzyśc

Zgłoś nadużycie #2 10 kwietnia 2019, 10:55

skrzatdomowy avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Może wynająć tak na jakiś tydzień, czy parę dni to się opłaca. Ale jak cały czas potrzebujesz auta, to chyba lepiej jednaka kupić niż wynajmować. Wyjdzie taniej. Natomiast dla firm faktycznie wynajem może się bardziej opłacać.

Zgłoś nadużycie #3 10 kwietnia 2019, 23:27

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Z tego co kojarzę, to firmy raczej korzystają z leasingu niż z takiego typowego wynajmu. Niby wszystko podobne, a jednak leasing zdecydowanie korzystniejszy niż wynajem. A wiecie jakie są ceny za taki wynajem na powiedzmy dobę czy dwie? Bo ja w ogóle nie ma orientacji w tym temacie.

Zgłoś nadużycie #4 11 kwietnia 2019, 10:53

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Też nie wiem, bo nie wynajmowałam nigdy auta ani do celów prywatny, ani do celów służbowych. Firma, w której pracuję natomiast bierze auta w leasing. Zawsze pomaga nam przy załatwianiu tego typu spraw firm https://www.flotex.pl/, która wyszukuje najbardziej dla nas korzystną ofertę. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych czy maszyn i innego typu urządzeń. Ale niestety nie wiem jakiego rzędu są to kwoty. Jasne jest jednak dla mnie, że jest to bardziej opłacalne niż kupno, czy zwykły wynajem.

Zgłoś nadużycie #5 18 maja 2019, 14:16

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Nie powinno brakować ofert na takie propozycje. Wynajem aut jest bardzo popularny. Jeśli będziecie szukać aut na wynajem to zajrzyjcie sobie na stronkę https://oshare.pl Jesto to portal gdzie można znaleźć ogromny wybór rzeczy na wynajem, także i samochodów.

Zgłoś nadużycie #6 31 lipca 2019, 20:54

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Mialam kilka sytauacji w których musiałam skorzystać z pomocyb wypożyczalni aut. Zawsze mój wybór padał na CarNet https://carnet.pl/ . Sa pod ręką a po za tym samochody są zawsze zadbane nie trzeba wypełniać wielu formalności.

Zgłoś nadużycie #7 6 sierpnia 2019, 15:04

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Moim zdaniem rzeczywiście wypożyczenie samochodu może sporo ułatwić. Zwłaszcza gdy w danym momencie potrzebujemy szybko przemieszczać się po mieście. Ja póki co najbardziej jestem zadowolona z usług tej wypożyczalni z Warszawy: http://www.fleetbook.pl/ i szczerze Wam ich polecam. Mają spory wybór aut, a personel bardzo chętnie doradzi w każdej kwestii. Mam nadzieje, że moja opinia okaże się być pomocna dla kogoś z Was.

Zgłoś nadużycie #8 14 października 2019, 22:32

celia.celia84 avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Uważam, że wynajem samochodu na własne potrzeby jest bardzo korzystny, bo przynajmniej nie trzeba się martwić o takie rzeczy jak ubezpieczenie czy naprawa. Do tego korzysta sięz auta dokładnie wtedy kiedy jest nam to potrzebne. Oczywiście trzeba wybrać rzetelną wypożyczalnię - https://www.fleetcorp.pl/lublin aby miec pewność co do jakości i sprawności oferowanych samochodów.

Zgłoś nadużycie #9 4 listopada 2019, 1:06

ywisoky avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile może kosztować wynajem aut?

Zgłoś nadużycie #10 12 listopada 2019, 18:53

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Często jeżdżąc do Poznania wynajmuje auto "na minuty" Jest to znakomita forma przemieszczania się poza miasto. jadąc z dzieckiem zawsze mam ze sobą Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/, urządzenie które dba znakomicie o bezpieczeństwo dziecka (5-12 lat, a dodatkowo jest lekkie więc nie mam problemu z jego mobilnością.