Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wynajem czy leasing?

Zgłoś nadużycie #1 27 lutego 2019, 13:46

halszka avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Jaka forma jest według Was korzystniejsza? Wynajem długoterminowy samochodu czy leasing?

Zgłoś nadużycie #2 28 lutego 2019, 10:35

Trecid avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Moim zdaniem jest to kwestia dyskusyjna. Wszystko zależy od tego, na czy Ci zależy. Ja zdecydowałem się na leasing http://www.nhmotors.pl/ford-leasing.html . Sam mogłem zdecydować na jakiś okres będzie podpisana umowa oraz wybrać walutę, w jakiej leasing będzie spłacany. Zaletą jest również to, że zwiększa to płynność finansową firmy. Moim zdaniem największą korzyścią leasingu jest możliwość po skończonej umowie samochodu na korzystnych warunkach.

Zgłoś nadużycie #3 8 marca 2019, 22:06

tigra avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
Leaing jest tańszy :) Tak więc jestem za tą opcją.

Zgłoś nadużycie #4 28 marca 2019, 12:41

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
W sumie to zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od tego, jaką działalność się prowadzi. Bywa, że to właśnie wynajem jest lepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza, gdy tak jak piszą tutaj: http://nasz-szczecin.pl/wypozyczalnie-samochodow-w-szczecinie-bez-limitu-kilomet... nie ma limitów kilometrów. Każdy powinien sam policzyć, co mu się najlepiej opłaca.

Zgłoś nadużycie #5 13 maja 2019, 14:45

dorciak avatar Posty: 220 Podziękowania: 0
Leasing oczywiście, chyba że naprawdę rzadko korzystasz z pojazdu, to wynajem może byc ok. Generalnie to popatrz na firmy świadczące usługi doradztwa leasingowego (np. https://www.primeleasing.pl/leasing z Gdyni), skontaktuj się - na pewno wspólnie znajdziecie optymalne rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #6 13 maja 2019, 23:41

zeus zeus awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jak najbardziej jest to przydatna rzecz. Fajnie z Twojej strony, że się tym podzieliłeś.

Zgłoś nadużycie #7 11 lipca 2019, 7:52

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Ja to nawet nie zastanawiałam się długo, od razu wiedziałam, że będzie to leasing. Jednak są oczywiście sytuacje, w których to lepiej będzie postawić na najem. Co do szukania takich ofert myślę, że portal https://auto-planeta.pl/ powinien was zainteresować. Dopasują tu najlepsze oferty, zapewnią swoje rabaty, a także pomogą w wyborze odpowiedniej konfiguracji samochodu, wiadomo że wazne jest to żeby auto utrzymywało wysoką wartość rynkową w czasie trwania leasingu :) Postawcie na pomoc doświadczonych specjalistów.

Zgłoś nadużycie #8 6 sierpnia 2019, 16:17

celia.celia84 avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
To, które z tych rozwiązań jest bardziej korzystne zależy od oferowanych warunków. W przypadku dobrych wypożyczalni jak ta - https://www.fleetcorp.pl/lodz/ ceny najmu są bardzo korzystne i faktycznie może bardziej opłacać się wynajem długoterminowy niż leasing samochodu. Trzeba sobie poczytać jak to wygląda w praktyce i obgadać z osobami wynajmującymi auta, żeby dowiedzieć się jak to będzie się kształtowało w praktyce.

Zgłoś nadużycie #9 6 września 2019, 10:30

lalanka avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
zdecydowanie leasing albo wynajem długoterminowy - chociaż ja preferuję leasing, najlepiej udać się do salonu np do http://autocenter.krakow.pl/ i zapytac o opcje finansowania :) zawsze też można w swoim banku się zapytać bo dla stałych klientów mają lepsze opcje

Zgłoś nadużycie #10 6 września 2019, 11:00

yuppi yuppi awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Widzę, że opinie są jak najbardziej pozytywne. Dlatego chyba skorzystam z tej oferty.