Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wynajem mieszkania

Zgłoś nadużycie #21 28 października 2019, 21:47

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
olkawwqa napisał(a):
Zainteresujcie się apartamentami do wynajęcia, aby mieszkać w pięknym i interesującym miejscu. Na stronie http://saregorezydencja.pl/en/ możecie znaleźć sobie apartamenty w Krakowie, dzięki którym mieszkamy w świetnych warunkach. Wiem, że bardzo dużo osób jest zainteresowanych właśnie tymi mieszkaniami.

Jeśli chodzi o luksusowe mieszkania kraków to chyba największą ofertę, w wielu lokalizacjach i najlepszych cenach znajdziesz w tej agencji http://www.lux-home.com.pl/ - sama korzystam od czasu do czasu, szukam tanich mieszkań w dość dobrym standard i z nimi zawsze znajduję.

Zgłoś nadużycie #22 15 grudnia 2019, 21:01

aszka avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
Sporo ciekawych i przede wszystkim luksusowych mieszkań na wynajem w Trójmieście znajdziecie tutaj https://www.russjan.com/wynajem-trojmiasto,754,pl.html . Mają tam naprawdę wiele propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Apartamenty są nie tylko pięknie urządzone, ale również widok z okien zapiera dech w piersiach.

Zgłoś nadużycie #23 18 grudnia 2019, 10:33

capeny capeny awatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Skorzystaj z usług jakiegoś pośrednika. Tam zazwyczaj mają sprawdzone i zaufane oferty. Przynajmniej ja nigdy nie miałem z tym problemu.

Zgłoś nadużycie #24 20 grudnia 2019, 7:03

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Nie znam się na wynajmie mieszkania. Nie miałem jeszcze okazji z tym eksperymentować.

Zgłoś nadużycie #25 11 lutego 2020, 16:43

dwarazydwa avatar Posty: 86 Podziękowania: 0
Jak zajmujesz się tym całkowicie zawodowo, dobrze jest mieć przy tym sprawdzoną ekipę techniczną, która będzie pomocna w każdej sytuacji. Na ludzi z https://usterka.pl/zarzadca-najmu/ możesz liczyć według swoich oczekiwań oraz potrzeb, więc ich pewność i wiedza, na pewno będą dla Ciebie korzystne.

Zgłoś nadużycie #26 12 marca 2020, 11:14

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Postaraj się po wynajęciu zabezpieczyć swoje mienie i ubezpiecz wynajęte mieszkanie zanim przydarzy się coś niespodziewanego, co spowoduje duże straty w Twoim mieniu. https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci/mieszkanie

Zgłoś nadużycie #27 12 marca 2020, 21:23

mpire avatar Posty: 479 Podziękowania: 1
Jeśli masz możliwość to lepiej zdecyduj się na kupno mieszkania, niż wynajmowanie go. Na stronie: http://loco-estate.com/ jest tak duży wybór ofert nieruchomości do kupna, że na pewno coś tutaj znajdziesz dla siebie. Są tutaj też nieruchomości na wynajem, więc jeśli ostatecznie zdecydujesz się na wynajmowanie, to też coś znajdziesz.

Zgłoś nadużycie #28 12 marca 2020, 21:23

mpire avatar Posty: 479 Podziękowania: 1
Jeśli masz możliwość to lepiej zdecyduj się na kupno mieszkania, niż wynajmowanie go. Na stronie: http://loco-estate.com/ jest tak duży wybór ofert nieruchomości do kupna, że na pewno coś tutaj znajdziesz dla siebie. Są tutaj też nieruchomości na wynajem, więc jeśli ostatecznie zdecydujesz się na wynajmowanie, to też coś znajdziesz.

Zgłoś nadużycie #29 14 marca 2020, 8:59

garfield.witting avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Może warto skorzystać z biura nieruchomości, za jego pomocą wynajem na pewno będzie bezpieczny.

Zgłoś nadużycie #30 30 kwietnia 2020, 10:45

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Co swoje to jednak swoje :) Może warto spróbować wziąć kredyt i kupić mieszkanie? Choć nie każdy też może sobie na to pozwolić. Jak szukacie mieszkania to postawcie na sprawdzone biura nieruchomości. Tu https://www.nieruchomosci.mjms.pl/ na pewno znajdziecie zarówno mieszkania na wynajem, także i sprzedaż z woj. pomorskiego.