Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie gastronomii

Zgłoś nadużycie #11 26 stycznia 2018, 9:48

Odine avatar Posty: 32 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o wyposażenie w gastronomii to chyba największy wybór na rynku znajdziesz tu: https://mmgastro.pl/ w sklepie.
Mają szereg promocji i wyprzedaży, zatem warto dobrze poszperać u nich, bo czasami można trafić prawdziwe perełki w super cenie.
Poza tym, z tego co się orientuję, mają ekspresowe dostawy, a w gastronomii to chyba priorytet, prawda?

Zgłoś nadużycie #12 14 lutego 2018, 21:55

Magazynowa avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Niezbędne są opakowania w gastronomii, które stanowią wizytówkę lokalu. Proponuję zapoznać się z ofertą tej firmy > http://joppol.pl/ która dostarcza opakowania i etykiety m.in. dla branży spożywczej, w tym przetwórstwa rybnego i karmy dla zwierząt, kosmetycznej, para farmaceutycznej, a także artykułów chemii gospodarczej, papierniczych i przemysłowych.

Zgłoś nadużycie #13 21 lutego 2018, 21:23

MarekOgarek avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Wyposażenie gastronomii to nie tylko sprzęty kuchenne. Bardzo ważny jest też wystrój sali dla klientów. To bardzo istotne aby klienci mogli spożywać posiłki w komfortowo urządzonym wnętrzu. Ponadto wnętrze jest wizytówka restauracji. Jak wybrać odpowiednie wyposażenie a przede wszystkim wygodne krzesła restauracyjne możecie dowiedzieć się z artykułu na blogu http://krzesla-biurowe.biz.pl/krzesla-restauracyjne/ .

Zgłoś nadużycie #14 6 marca 2018, 11:54

nosleep avatar Posty: 144 Podziękowania: 1
W gastronomii niezbędne są ręczniki papierowe. Wybó jest duży ale nie każde ręczniki mogą być mieć kontakt z żywnością. Bezpieczne ręczniki kuchenne 2 i 3 warstwowe produkuje polska firma GZP http://www.gzp.com.pl/ . Można u nich zamówić ręczniki kuchenne w różnych kolorach i z róznym wytłoczeniem.

Zgłoś nadużycie #15 21 marca 2018, 9:03

shaza avatar Posty: 64 Podziękowania: 0
Bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej gastronomii jest zmywarka Winterhalter, bez niej trudno jest utrzymać czystość w lokalu. Ponadto sprzęt ten jest ekologiczny, oszczędny i nadaje się do każdego rodzaju naczyń używanych w gastronomii