Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie gastronomii

Zgłoś nadużycie #11 26 stycznia 2018, 9:48

Odine avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o wyposażenie w gastronomii to chyba największy wybór na rynku znajdziesz tu: https://mmgastro.pl/ w sklepie.
Mają szereg promocji i wyprzedaży, zatem warto dobrze poszperać u nich, bo czasami można trafić prawdziwe perełki w super cenie.
Poza tym, z tego co się orientuję, mają ekspresowe dostawy, a w gastronomii to chyba priorytet, prawda?

Zgłoś nadużycie #12 14 lutego 2018, 21:55

Magazynowa avatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Niezbędne są opakowania w gastronomii, które stanowią wizytówkę lokalu. Proponuję zapoznać się z ofertą tej firmy > http://joppol.pl/ która dostarcza opakowania i etykiety m.in. dla branży spożywczej, w tym przetwórstwa rybnego i karmy dla zwierząt, kosmetycznej, para farmaceutycznej, a także artykułów chemii gospodarczej, papierniczych i przemysłowych.

Zgłoś nadużycie #13 21 lutego 2018, 21:23

MarekOgarek avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Wyposażenie gastronomii to nie tylko sprzęty kuchenne. Bardzo ważny jest też wystrój sali dla klientów. To bardzo istotne aby klienci mogli spożywać posiłki w komfortowo urządzonym wnętrzu. Ponadto wnętrze jest wizytówka restauracji. Jak wybrać odpowiednie wyposażenie a przede wszystkim wygodne krzesła restauracyjne możecie dowiedzieć się z artykułu na blogu http://krzesla-biurowe.biz.pl/krzesla-restauracyjne/ .

Zgłoś nadużycie #14 6 marca 2018, 11:54

nosleep avatar Posty: 212 Podziękowania: 1
W gastronomii niezbędne są ręczniki papierowe. Wybó jest duży ale nie każde ręczniki mogą być mieć kontakt z żywnością. Bezpieczne ręczniki kuchenne 2 i 3 warstwowe produkuje polska firma GZP http://www.gzp.com.pl/ . Można u nich zamówić ręczniki kuchenne w różnych kolorach i z róznym wytłoczeniem.

Zgłoś nadużycie #15 21 marca 2018, 9:03

shaza avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej gastronomii jest zmywarka Winterhalter, bez niej trudno jest utrzymać czystość w lokalu. Ponadto sprzęt ten jest ekologiczny, oszczędny i nadaje się do każdego rodzaju naczyń używanych w gastronomii

Zgłoś nadużycie #16 30 czerwca 2018, 17:09

Grardonyth avatar Posty: 502 Podziękowania: 1
Przy wyposażaniu swojego lokalu nie można też zapomnieć o środkach czystości! Ja na początku w ogóle o tym nie pomyślałam i potem musiałam szybko dzwonić do hurtowni, żeby zdążyli mi to dowieźć na otwarcie. Na szczęście znalazłam namiary na https://eurochemia.eu/o-firmie/ i to właśnie ta hurtownia pomogła mi w zakresie chemii :) Zamówiłam wszystkie potrzebne produkty i już na następny dzień miałam je w swojej restauracji.

Zgłoś nadużycie #17 11 lipca 2018, 17:11

nosleep avatar Posty: 212 Podziękowania: 1
:)

Zgłoś nadużycie #18 11 lipca 2018, 17:11

Ramoneska avatar Posty: 237 Podziękowania: 0
Prowadząc lokal gastronomiczny napewno niezbędne dęba opakowania na żywność. Często klienci chca zabrac niedojedzone danie więc trzeba je mieć w co zapakować. Bardzo ładne i tanie opakowania spożywcze oferuje firma http://unilabels.pl/pl/ . U nich można zamówić opakowania z nadrukiem lub bez.

Zgłoś nadużycie #19 5 października 2018, 20:17

Grardonyth avatar Posty: 502 Podziękowania: 1
W gastronomi, oprócz jedzenie, bardzo ważne jest też wygodne miejsce do spożywania posiłków. Sama prowadzę niewielką restaurację i niedawno postanowiłam wymienić niestabilne stoliki na podstawy do stołów z https://dominova.com.pl/podstawy-do-stolow . Dobrałam do nich kolorowe blaty, dzięki czemu wszystko wygląda bardzo nowocześnie :)

Zgłoś nadużycie #20 30 listopada 2018, 14:58

mosek avatar Posty: 195 Podziękowania: 0
W gastronomii największe znaczenie ma odpowiedni lokal, dlatego też polecam Ci zainteresować się usługami firmy https://www.ensyco.pl, która zadba o odpowiednią jakość instalacji technicznych w twoim lokalu.