Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie magazynu?

Zgłoś nadużycie #1 4 grudnia 2019, 9:55

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Czy możecie podpowiedzieć gdzie i jakie wyposażenie magazynu kupić? Na https://www.utzgroup.pl/pojemniki-skladane/ są dostępne pojemniki składane, wiem, że na pewno są konieczne. Regały również już są w zamówieniu. Co jeszcze pomoże mi w jego zagospodarowaniu? Możecie coś podpowiedzieć?

Zgłoś nadużycie #2 17 stycznia 2020, 13:51

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Akurat jeśli chodzi o prowadzenie własnego magazynu to warto zadbać o wybór wysokiej jakości sprzętu, a dokładnie chodzi mi tutaj o wózki widłowe oraz podnośniki które znajdziecie w ofercie firmy Lemarpol, a mają na magazynie ponad 350 sztuk. Poza tym zapewniają przystępne ceny, dobre warunki współpracy serwisowej oraz wynajem jeśli potrzebujecie przez jakiś czas więcej sprzętu, bądź Wasz po prostu padł i jest na naprawach.

Zgłoś nadużycie #3 17 stycznia 2020, 15:06

jordane53 jordane53 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Całe szczęście, że to już za mną.

Zgłoś nadużycie #4 21 marca 2020, 22:12

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Wózki widłowe i podnośniki jak najbardziej. Magazyn bez takiego sprzętu często nie ma racji bytu. Dlatego albo maszyny należy zakupić albo wynająć. Polecam w tym celu kontakt z https://gizo.pl/ , znajdziecie ich oddziały praktycznie w całej Polsce. Mają ponad ponad 880 maszyn budowlanych na wynajem do dyspozycji, zarówno na krótki jak i długi okres czasu. Realizując usługę wynajmu zapewniają klientom szybki i mobilny serwis maszyn w miejscu ich pracy. W ofercie znajdziecie wózki elektryczne, spalinowe, podnośniki towarowe jak i osobowe.

Zgłoś nadużycie #5 19 kwietnia 2020, 23:19

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
W magazynie nieodzowne będzie profesjonalnie namalowanie linii oznaczających drogi transportowe, strefy wyłączone z ruchu czy ciągi komunikacyjne dla pracowników. Znam solidną firmę tym się zajmującą - projektowaniem oraz wyznaczaniem i malowaniem natryskowym oznaczeń zajmuje się firma http://www.malowanielinii.pl z Wrocławia. Mega dobra ekipa.

Zgłoś nadużycie #6 18 sierpnia 2020, 11:05

bierendaa avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Bez wózków widłowych będzie ciężko, trzeba będzie na pewno o tym pomyśleć. Na całe szczęście nie trzeba wcale ich kupować, wydawać dużej kwoty na jeden, dwa, a i może trzy wózki widłowe. Część firm, tak jak i moja, decyduje się na wynajem wózków widłowych. Jeżeli o taką opcje chodzi to bardzo korzystnie można to załatwić na stronie https://get-a-truck.pl/ Sprawdziłam sobie tu ile będzie mnie to kosztować i wybrałam konkretny wózek. Super sprawa, warto sobie to przetestować.