Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyposażenie magazynu

Zgłoś nadużycie #1 23 września 2019, 17:42

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Macie swoje magazyny, albo planujecie taką inwestycje w firmie? Jeżeli tak to proponowane przez firmę http://futurelogistics.pl kompleksowe wyposażenie do magazynów na pewno was zainteresuje. Proponują tu zarówno meble jak i wiele innych rozwiązań dla magazynów.

Zgłoś nadużycie #2 3 października 2019, 16:22

vschoen vschoen awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Magazyn postanowiłam wyposażyć sama. Dowiedziałam się jakie wagi analityczne będą potrzebne i nie było to trudnym zadaniem ponieważ wszystko zamówiłam w sklepie online https://www.moga.pl/wagi-laboratoryjne-analityczne - wybrałam podstawową, kompaktową wagę analityczną serii ATN z kalibracją wewnętrzną.

Zgłoś nadużycie #3 6 października 2019, 16:17

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
W magazynie poza regałami przydaje się także sprzęt do przewożenia ładunków. Często towary zapakowane są na palety lub w kartony, które wymagają umieszczenia ich np na dużej wysokości. Do szybkiego i bezpiecznego transportu bardzo dobrze sprawdzają się wózki platformowe. Wózki takie pozwalają na transport ładunków o wadze nawet do 500kg. Więcej informacji o wózkach znajdziecie na blogu http://portfele.org.pl/wozki-platformowe-jak-wybrac-najlepszy-wozek-do-transport... .Tu dowiecie się jak wybrac wózek i czym kierować sie przy zakupie.

Zgłoś nadużycie #4 7 października 2019, 1:30

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Z moich obserwacji wynika, że w magazynie najlepiej sprawdzają się regały metalowe, dużo lepiej niż te z półkami z płyty mdf ponieważ wytrzymają większe obciążenie. Jeśli szukacie sklepu, gdzie można takie meble zamówić to polecam https://www.wyposazeniegaudia.pl/ - bardzo przystępny cenowo

Zgłoś nadużycie #5 20 października 2019, 14:06

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
W magazynie dobrze jest zapewnić profesjonalny system magazynowy - czyli przede wszystkim logistykę. Dzięki temu praca w nim bdzie dużo bardziej wydajna i efektywna. Jeśli zastanawiacie sie jakie firmy zajmują się tego typu rozwiązaniami to ja chętnie podpowiem, że np. https://cassioli.com.pl/ :)

Zgłoś nadużycie #6 21 listopada 2019, 22:23

Trecid avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Niezwykle ważną kwestią jest wentylacja, która dostarcza pracownikom powietrze dobrej jakości. Z resztą tutaj możecie poczytać jak wygląda czyszczenie wentylacji w tej branży: https://dong.net.pl/biznes/czyszczenie-wentylacji-w-przemysle-o-tym-musisz-pamie... . Odpowiednia konserwacja, jest niezbędna. Pozwoli ona zadbać o wentylację, co przełożyły się na lepsze warunki pracy i jakość.

Zgłoś nadużycie #7 10 grudnia 2019, 1:03

fado avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Generalnie taki magazyn to musi być dobrze wyposażony. W zależności od prowadzonej działalności często w takim magazynie niezbędnym wyposażeniem są wagi. Sam zacząłem od przejrzenia https://www.ceneo.pl/Wagi_sklepowe_i_magazynowe , wtedy przynajmniej mogę sprawdzić oferty różnych sklepów i decydować się na konkretne zakupy.

Zgłoś nadużycie #8 15 stycznia 2020, 9:50

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
No u mnie podstawowym sprzętem w magazynie to są wózki widłowe, więc to na nie stawiałem, jak dopiero co zaczynałem działalność. Najpierw wynajmowałem, a później kupiłem od TRUCK MOTOR https://truckmotor.pl/ i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Przez ten czas jak wynajmowałem, to sprzęt był zawsze dobrze zachowany, wyczyszczony, całkowicie sprawny. A kupno u nich też spoko, ceny mają bardzo dobre i wózków do wyboru też jest sporo.

Zgłoś nadużycie #9 19 stycznia 2020, 16:44

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Na wyposażeniu nie może zabraknąć takiego podnośnika https://www.podestyruchome.pl/wynajem/nozycowe-elektryczne . Sam prowadzę swój magazyn i takie urządzenie jest bardzo przydatne.

Zgłoś nadużycie #10 22 stycznia 2020, 11:15

Dionizo avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
No tak, jeśli magazyn, to i wózek widłowy, ja w tej kwestii polecam zdecydowanie firmę https://www.liftom.pl/ ponieważ sam od nich mam używany wózek widłowy. Mają oczywiście też nówki, ale używane są w doskonałym stanie, a sporo tańsze :) Mają wszystkie niezbędne przeglądy, wózek działa sprawnie już od kilku lat, nigdy nie było z nim problemu. Co do firmy to przesympatyczna obsługa klienta, która zawsze rzeczowo doradzi najlepsze rozwiązanie.