Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

wypożyczanie sprzetu budowlanego

Zgłoś nadużycie #11 21 maja 2019, 10:56

Szrutka avatar Posty: 187 Podziękowania: 0
Dosyć często właśnie wynajmuje się rusztowania, głównie do prac na elewacji budynku. Nawet nie każde firmy budowlane mają na swoim stałym wyposażeni taki sprzęt budowlany i go wypożyczają. Jeżeli jednak zainwestowaliście w rusztowanie to powinniście również w pakiecie kupić odpowiednie siatki zabezpieczające. Propozycje siatek na rusztowania, budowlane, a także sportowe i inne można znaleźć w firmie https://sieci-siatki.pl/pilkochwyty/ Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą :)

Zgłoś nadużycie #12 27 czerwca 2019, 5:43

jjusti18 avatar Posty: 269 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o rusztowania oraz szalunki to możecie zarówno kupić jak i wynająć na stronie https://delta-bud.eu/pl/produkty-uslugi/szalunki/szalunki-do-wykopow/ . Firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych elementów do budowy, które pozwolą odpowiednio zabezpieczyć teren. Jak i bezpiecznie też przeprowadzić prace na różnych wysokościach.

Zgłoś nadużycie #13 29 lipca 2019, 16:37

ariana avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Przy wielokrotnym wykorzystaniu takiego sprzętu warto pomyśleć o jego zakupie. Tak jest na przykład z rusztowaniami. Czasem taniej kupić niż wypożyczyć. Warto na przykład skontaktować się w firmą DGBUD - u nich dostaniecie między innymi rusztowania przejezdne: https://www.dgbud.pl/pl/48-rusztowania-przejezdne . Oni na pewno Wam wszystko wyliczą i doradzą.

Zgłoś nadużycie #14 19 sierpnia 2019, 15:47

TakaSobie avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Podczas niektórych prac budowlanych potrzebny jest naprawdę ciężki sprzęt taki jak np dźwigi. Jeśli będziecie chcieli zamówić usługi dźwigiem to zerknijcie na ofertę firmy https://www.dzwigmasko.pl/oferta/wynajem-dzwigu/ - tu możecie skorzystać z usług dźwigiem do 50 ton. Zlecenia wykonywane sa przy pomocy bardzo dobrego sprzętu a także wykwalifikowanych operatorów. Na stronie firmy znajdziecie więcej informacji o realizowanych przez nich usługach.

Zgłoś nadużycie #15 30 sierpnia 2019, 11:48

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Mi ostatnio zdarzyło się korzystać z usług firmy https://serwisbudowy.pl/kategoria-produktu/rusztowania/warszawskie-i-kozly-murar... . Potrzebowałam akurat rusztowań i znajomy polecił mi tą firmę. Na plus na pewno duża oferta, bo oprócz rusztowań można również kupić dużą ilość innych sprzętów budowlanych. Umowa bardzo korzystna, tak samo jak ceny. Śmiało mogę ich polecić.

Zgłoś nadużycie #16 18 września 2019, 10:49

franksa avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
U nas w firmie praktycznie wyłącznie korzystamy z takich usług. Mamy mało swoich własnych maszyn, taka inwestycja jest za droga

Zgłoś nadużycie #17 18 września 2019, 10:59

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
W branży budowlanej często korzysta się z takich usług. Przecież do kilku prac w roku szkoda kupować drogiej maszyny, serwisować ją, opłacać. Bardzo duży wychodzi utrzymanie koparki, podnośnika itp. My w firmie Gizo https://gizo.pl/ znaleźliśmy rozwiązanie na takie sytuacje. Tu nigdy nie ma problemu z wynajmem sprzętu budowlanego, ten z kolei jest dobrze przygotowany do pracy, widać że systematycznie serwisowany. Jeżeli będziecie szukać tego typu usług to może również zgłosicie się po pomoc do Gizo.

Zgłoś nadużycie #18 9 października 2019, 14:17

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Teraz jest o tyle spoko, że sporo sprzętu czy akcesoriów można wypożyczyć. Wiadomo, że jak buduje się samodzielnie to nie ma się sprzętów budowlanych na wyposażeniu. Jeśli chodzi o wynajem szalunków to zerknijcie na ofertę firmy ABC Szalunki http://sklep.abcszalunki.pl/pl/c/Akcesoria-szalunkowe/26 . Tu możecie wypożyczyć szalunki oraz ich akcesoria. Można tez oczywiście je kupić o ile będziecie miec taką potrzebę.

Zgłoś nadużycie #19 18 października 2019, 7:26

rossa_pp avatar Posty: 196 Podziękowania: 0
Potrzebny wam profesjonalny sprzęt budowlany? Śmiało zaglądajcie na http://mobilserwis.com.pl/ - u nich znajdziecie ogromny wybór maszyn do różnego rodzaju prac budowlanych. Wszystkie maszyny sa nowoczesne, a warunki wynajmu naprawdę korzystne. Warto sprawdzić :)

Zgłoś nadużycie #20 1 listopada 2019, 0:59

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Sprzęt wraz z operatorem oferuje firma http://wronkop.pl/oferta/ z Łańcuta. My korzystaliśmy z ich spycharki, koparki gąsienicowej i podnośnika teleskopowego. Solidna firma, cenowo tez nas to wyszło bardzo w porządku.