Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wyprawka szkolna?

Zgłoś nadużycie #1 7 czerwca 2019, 12:02

maksymilian avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Co prawda za chwilę dopiero wakacje, ale to czas odpoczynku. Dlatego ja już teraz zaczynam planowanie wyprawki szkolnej. Szczególnie że moja córka idzie do 1 klasy szkoły podstawowej. Prawda jest taka, że od rana do 16 będzie w świetlicy i zastanawiam się, czy przy zakupie wyprawki kupić również telefon, by miała z nami kontakt. Co myślicie? Z drugiej strony wydaje mi się, że na własny telefon jest jeszcze za wcześnie. Przeglądając strony znalazłam taki zegarek z GPS i funkcja dzwonienia https://smartsafe.pl/zegarek-dziecka-q60-lokalizatorem-gps i zastanawiam się, czy takie coś nie będzie lepsze. Jak rozwiązaliście ten problem u siebie?

Zgłoś nadużycie #2 19 czerwca 2019, 14:26

zypa avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Patrzcie tutaj - https://www.empik.com/back-to-school I najlepiej wszystko zamawiać na raz, w jednym sklepie. Najtaniej na tym wyjdziecie, no i będzie problemów. Raczej zakupy teraz, kiedy jeszcze nie ma takiego cenowego szaleństwa. Akurat ten temat już przerabialiśmy.