Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Z czego najlepiej wykonać ścieżkę ogrodową?

Zgłoś nadużycie #11 27 stycznia 2017, 15:08

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Kostka brukowa nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjno-konserwacyjnych, wystarczy przygotować mieszankę wody i płynu do mycia naczyń, to powinno wystarczyć. Jeśli szukacie dobrych fachowców, którzy specjalizują się w układaniu kostki z okolic Bydgoszczy, warto wziąć pod uwagę Jarbet (http://jarbet.net/#contact) oni oferują także transport materiału oraz doradztwo w zakresie projektu.

Zgłoś nadużycie #12 1 kwietnia 2017, 14:39

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
A co myślicie o płytkach? Widziałam gdzieś ostatnio własnie piękną ścieżkę wykonaną ze zwykłych płytek.. Pewnie były przystosowane do tego, żeby montować je na dworze, ale jednak efekt był powalający.. Sama się nad taką zastanawiam, tylko na razie szukam odpowiednich płytek - w ofercie http://www.paste-group.pl/nasza-oferta jest ich na tyle dużo, że nie wiem na co się zdecydować :)

Zgłoś nadużycie #13 6 kwietnia 2017, 13:05

Ruda88 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Dużo artykułów i materiałów znajdziesz między innymi na sklepie internetowym http://agroperfect.pl/agrotkaniny :)

Zgłoś nadużycie #14 7 kwietnia 2017, 10:52

otylkawr avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Moi rodzice maja z takiej płytki imitującej drewno. Bardzo ładnie to wygląda.

Zgłoś nadużycie #15 3 października 2017, 14:49

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Ja ułożyłam kostkę brukową i przyznam, że wygląda i sprawdza się świetnie. Problemem jest impregnacja, znajomy polecał mi http://stanbruk.com.pl/ Znacie? Możecie polecić?

Zgłoś nadużycie #16 22 listopada 2017, 18:44

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Mi bardzo podobają się iglaki w ogrodzie, ale o takie drzewa też trzeba odpowiednio zadbać. Chyba ten preparat https://sklepdlaogrodu.pl/nawozy-do-iglakow-tui kupie już teraz. Na jesień chyba też powinno się dobrze nawozić rośliny.

Zgłoś nadużycie #17 17 maja 2018, 16:05

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
A myślicie o zagospodarowaniu wód opadowych w takich wypadkach? Bo ostatnio czytałam gdzieś, że coś takiego jest bardzo ważne, a ja kompletnie się na tym nie znam. Znalazłam tylko stronę https://www.hauraton.com która w swojej ofercie ma wszystkie potrzebne elementy, by coś takiego zrobić. Muszę jeszcze doczytać, czy czymś takim się zajmują.

Zgłoś nadużycie #18 27 maja 2018, 16:08

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Ścieżka w ogrodzie powinna być wykonana z trwałego materiału. Ja postawiłem na bruk klinkierowy od firmy Askot https://askot.krakow.pl/pl/c/BRUK-KLINKIEROWY/775 . Bruk tego typu jest bardzo trwały, gdyż jest wyjątkowo odporny na działanie czynników atmosferycznych. Nie blaknie pod wpływem słońca i nie pęka na mrozie, poza tym nie jest śliski nawet po deszczu.

Zgłoś nadużycie #19 27 maja 2018, 16:08

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Ścieżka w ogrodzie powinna być wykonana z trwałego materiału. Ja postawiłem na bruk klinkierowy od firmy Askot https://askot.krakow.pl/pl/c/BRUK-KLINKIEROWY/775 . Bruk tego typu jest bardzo trwały, gdyż jest wyjątkowo odporny na działanie czynników atmosferycznych. Nie blaknie pod wpływem słońca i nie pęka na mrozie, poza tym nie jest śliski nawet po deszczu.

Zgłoś nadużycie #20 16 lipca 2018, 12:22

sersa avatar Posty: 194 Podziękowania: 0
AnetaMalejczyk napisał(a):
Ja ułożyłam kostkę brukową i przyznam, że wygląda i sprawdza się świetnie...


To bardzo popularna nawierzchnia. Dobrej jakości kostka przy fachowym ułożeniu będzie na lata. Jest klika opcji do wyboru pod kątem kształtu, koloru itp. a paru producentów http://cowidze.pl/producenci-kostki-brukowej-w-polsce, którzy na rynku ugruntowali swoją dominację, dają na rynek dobry produkt. Nie ma co się dziwić, że klienci kupują chętnie kostkę.