Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Z czego najlepiej wykonać ścieżkę ogrodową?

Zgłoś nadużycie #21 19 lutego 2019, 8:24

karin avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Ktoś wspominał o kamieniach na ścieżkach. Moim zdaniem to dobry pomysł. U mnie się sprawdza. Takie kamienie są świetne. Tutaj https://podolski-kruszywa.pl/ można zobaczyć, jak takie kamienie się prezentują. Różne kolory, faktury... Dla mnie to najlepsza opcja.

Zgłoś nadużycie #22 8 stycznia 2020, 9:16

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Moja żona zaprojektowała piękny ogród z fontanną i oczkiem wodnym. Kamienie ozdobne i kostkę brukową na wyłożenie ścieżek ogrodowych kupiłem w firmie www.brukarstwoarkadia.pl. Udało mi się dobrać kolorystycznie pasującą kostkę do fontanny.

Zgłoś nadużycie #23 10 stycznia 2020, 14:14

Daro22 avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Ja u siebie ścieżkę ogrodową wysypywałem otoczakiem białym , który zamawiałem na https://www.lesniewscy-sklad-opalu.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Świetna cena do jakości, szybka i sprawna realizacja zlecenia. Obsługa klienta odpowiedziała na wszystkie moje pytania z przyjemnością, widać, że mają rzetelną wiedzę na temat tego, czym się zajmują. Sam materiał bardzo efektowny, świetnie odcina się w zielonym ogrodzie, tworząc białe wstęgi. Jest solidny i trwały, także polecam do stworzenia niepowtarzalnej panoramy ogrodu :)

Zgłoś nadużycie #24 20 stycznia 2020, 20:27

paluch686 avatar Posty: 225 Podziękowania: 1
Ktoś tu wcześniej wspomniał o wysadzaniu kamieniami - brzmi dobrze. Oprócz ścieżki ważne jest jeszcze zwrócenie uwagi na trawnik. Aby był gęsty i zielony trzeba o niego dbać. Warto korzystać z tego typu preparatów: https://terracottem.pl/

Zgłoś nadużycie #25 22 stycznia 2020, 12:07

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Mi się podobają ścieżki zrobione z otoczaków. Taki materiał bez problemu mozna zamówić np. u https://podolski-kruszywa.pl/kruszywa-budowlane-i-drogowe/# . Komu jeszcze podoba się takie rozwiązanie w ogrodzie?

Zgłoś nadużycie #26 5 lutego 2020, 13:31

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
Z kostki :) , no to chyba jest najlepsze rozwiązanie, trwałe, plus nie niszczy się jak beton i wygląda o niebo lepiej. Nam robiła firma usługowa, która jest też producentem kostki TALBUD ze Skawiny https://talbud-a.pl/. Przepięknie im wyszło, ścieżka i taras wyglądają tak jak chciałam, no i cenowo wyszło korzystnie, polecam.