Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Z mieszkania do domu

Zgłoś nadużycie #1 25 kwietnia 2018, 9:44

kakao avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Hej, czy ktoś z Was ma za sobą przeprowadzkę z mieszkania do domu? Jakieś praktyczne porady, jak zorganizować takie przedsięwzięcie? Kilka wskazówek znalazłam tu: https://megaprzeprowadzki.pl/artykuly/przeprowadzka-z-mieszkania-do-domu/ ale nie wiem, czy są kompletne, zresztą dobrych rad nigdy za wiele :) Na co szczególnie trzeba w takiej sytuacji zwrócić uwagę?

Zgłoś nadużycie #2 31 października 2018, 15:30

dorciak avatar Posty: 168 Podziękowania: 0
Ja będę sie przeprowadzała, ale nie z mieszkania do domu, a na odwrót :D Kupiliśmy z mężem mieszkanie w Wejherowie na bardzo ładnym osiedlu :) A konkretniej od tego dewelopera: https://orlex.pl/

Zgłoś nadużycie #3 22 marca 2019, 20:42

celia.celia84 avatar Posty: 86 Podziękowania: 0
Też miałam zamiar zakupić sobie w najbliższym czasie dom, ale dość długo rozważałam wszystkie za i przeciw i ostatecznie postanowiłam jednak po prostu poszukać większego mieszkania, gdzieś na uboczu. I spodobało mi się to osiedle - https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-villa-nova/#opis-inwestycji Jest niewielkie, kameralne i otoczone bujną roślinnością. Do tego można zakupić mieszkanie z prywatnym ogrodem czy dużym balkonem. Dzięki temu będziemy mieć zapewnioną prywatność i miejsce na relaks.