Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zaćma u psa?

Zgłoś nadużycie #11 25 stycznia 2020, 14:32

Szrutka avatar Posty: 222 Podziękowania: 0
Jak widać psy także mogą mieć poważne problemy zdrowotne. Trzeba będzie tu wybrać się do weterynarza oczywiście. Sprawdźcie sobie też co piszą na http://blog.zoona.pl/karma-sucha-czy-mokra/ o odpowiednich karmach dla piesków.

Zgłoś nadużycie #12 5 lutego 2020, 11:27

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Biedny piesek, bardzo ci współczuję. Mój zauważyłam, że przestał jeść i jakoś taki był osowiały, więc też go zabrałam do weta w lecznicy w Chorzowie na Gałeczki 47 https://www.weterynarzchorzow.com/ i tam cudownie zajęli się moją psinką, okazało się, że wystarczył zastrzyk i dieta, polecam ich gorąco.

Zgłoś nadużycie #13 29 lutego 2020, 18:14

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Sporo informacji na temat zaćmy u psów znajdziesz tutaj https://cowsierscipiszczy.pl/ Mój pies też ma zaćmę. Zauważyłam, że bardzo dużo psiaków w podeszłym wieku ma problem z oczami.

Zgłoś nadużycie #14 11 marca 2020, 9:20

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
My z naszym spem, który ma już 16 lat też już sporo jeździmy do weterynarza. Niestety wiek robi swoje i piesek ma coraz więcej problemów ze zdrowiem. My chodzimy do lecznicy dla zwierząt W PAŁACYKU w Szczecinie http://weterynarz-szczecin.info/ i bardzo ją polecam. Nasz weterynarz jest bardzo profesjonalny, dobrze diagnozuje i umie pomóc naszej psince.

Zgłoś nadużycie #15 28 marca 2020, 23:45

tmckenzie tmckenzie awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Niestety pieski mogą chorować, a czasem niestety bardzo poważnie. Bardzo niebezpieczną chorobą jest nosówka, czyli wieloukładowa choroba bakteryjna psów, często prowadząca do ich śmierci. Jeśli chcecie poczytać o leczeniu nosówki u psa zachęcam do odwiedzenia tej strony: https://www.wetmedic.pl/nosowka Można się tam zgłosić w razie podejrzenia choroby.

Zgłoś nadużycie #16 20 kwietnia 2020, 13:59

bate avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Współczuję, mój piesek też ma kłopoty ze zdrowiem, najpierw miał guza, którego udało się zoperować u weterynarza w gabinecie Dolittle we Wrocławiu. A teraz też regularnie tam bywam, bo cały czas piesek choruje, zdecydowanie go polecam.

Zgłoś nadużycie #17 21 kwietnia 2020, 11:50

schulist.davin avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Z takim problemem trzeba wybrać się do dobrego weterynarza specjalisty, nie leczyć psa na własną rękę.