Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zakup mieszkania od dewelopera?

Zgłoś nadużycie #21 13 marca 2020, 9:12

warne avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
My kupiliśmy nieruchomość w Bydgoszczy i tam sprzedawaliśmy też swój poprzedni dom. Czynnościami notarialnymi zajęła się kancelaria prowadzona przez notariusza Piotra Góreckiego https://www.notariusz-gorecki-bydgoszcz.pl/. Jestem bardzo zadowolona z tego jakim się on wykazał profesjonalizmem, jasno nam wszystko przedstawił, wyjaśnił nieścisłości, widać, że ma doświadczenie w tym co robi, polecam.

Zgłoś nadużycie #22 19 marca 2020, 20:35

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Zawsze warto poszukać dobrego notariusza. Z Poznania sprawdzi wam się kancelaria notariusz Ireny Antkowiak http://notariuszantkowiakirena.pl/ Pełen profesjonalizm i dobre stawki. To notariusz konkretna, terminowa, dobrze wyjaśnia wszelkie zawiłości w umowach. Na bank będziecie z jej usług zadowoleni.

Zgłoś nadużycie #23 21 marca 2020, 23:47

eleni avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
W naszym przypadku zakup mieszkania na Białołęce od Fabryki Domów był dobrą decyzją. Mąż to złota rączka więc sam je wykończył. Trochę trzeba było poczekać z wyprowadzką, ale mamy mieszkanie jak z katalogu i zaoszczędziliśmy na robociźnie.

Zgłoś nadużycie #24 28 marca 2020, 20:47

Arkadiusz1 avatar Posty: 124 Podziękowania: 1
To już bardzo indywidualna kwestia. Ja wychodzę z założenia, że jeśli mówimy o tak istotnych kwestiach, to warto zawsze stawiać na sprawdzonych deweloperów. Wiem, że w Krakowie powstaje nowe osiedle w https://www.mieszkania.inter-bud.pl/ więc śmiało możecie tam zaglądać. To powinno być dla Was ogromnym ułatwieniem w znalezieniu idealnego mieszkania.

Zgłoś nadużycie #25 28 marca 2020, 20:47

Arkadiusz1 avatar Posty: 124 Podziękowania: 1
To już bardzo indywidualna kwestia. Ja wychodzę z założenia, że jeśli mówimy o tak istotnych kwestiach, to warto zawsze stawiać na sprawdzonych deweloperów. Wiem, że w Krakowie powstaje nowe osiedle w https://www.mieszkania.inter-bud.pl/ więc śmiało możecie tam zaglądać. To powinno być dla Was ogromnym ułatwieniem w znalezieniu idealnego mieszkania.

Zgłoś nadużycie #26 7 kwietnia 2020, 14:49

otis77 otis77 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Również szukam mieszkania w Warszawie wraz z mężem. Zastanawiamy się nad skorzystaniem z tego portalu, gdzie znalazłam mnóstwo ciekawych ogłoszeń https://tabelaofert.pl/mieszkania/warszawa Powiedzcie proszę jak wyglądały Wasze poszukiwania mieszkań? I czy głównie patrzyliście na okolicę? Chętnie o tym podyskutuję.

Zgłoś nadużycie #27 29 maja 2020, 18:52

mpire avatar Posty: 462 Podziękowania: 1
Moim zdaniem deweloperzy wykonują kawał dobrej roboty, dlatego warto kupować ich mieszkania. Przed wybraniem pierwszego - lepszego dewelopera, proponuję jednak porównać między sobą oferty i poczytać opinie. Zaufanym deweloperem z dobrymi opiniami jest ten: https://www.superkrak.com.pl/ , więc jeśli masz okazję skorzystać z jego usług, to polecam właśnie tego.

Zgłoś nadużycie #28 18 czerwca 2020, 22:00

dwarazydwa avatar Posty: 74 Podziękowania: 0
Mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania? Tak to jest możliwe! Wystarczy wiedzieć gdzie szukać! Przede wszystkim: dobra lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania. To ważne, aby być blisko świata i innych. Także cena i różnorodność metrażu ma znaczenie. Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz na https://nextursus.pl/ gdzie polecam zajrzeć.

Zgłoś nadużycie #29 1 lipca 2020, 14:39

martak avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Moim zdaniem najlepiej zakupić mieszkanie właśnie od dewelopera. Takie mieszkanie wykończymy od A do Z po swojemu. Dobrym wyborem mogą być na przykład nowe mieszkania lublin: https://www.felinpark.pl/ .

Zgłoś nadużycie #30 21 lipca 2020, 11:20

ariana avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Moim zdaniem zakup od dewelopera to dobra opcja. Tym bardziej, że możemy zdecydować się także na wykończenie mieszkania pod klucz. Taką opcję znajdziecie na stronie https://wroclaw.domd.pl/ - polecam poczytać więcej na ten temat.