Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zakup okien

Zgłoś nadużycie #11 28 marca 2020, 15:35

neska avatar Posty: 145 Podziękowania: 0
a jeśli mogę zapytać to czym będziecie przysłaniać takie okna? ja akurat zastanawiam się nad https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html ponieważ mają wszystkie rolety, które mi się podobają, a wybór jest rzeczywiście trudny bo sama do końca nie wiem czego chcę.

Zgłoś nadużycie #12 9 kwietnia 2020, 2:10

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Jeśli o nas chodzi to mamy okna od Variant z Poznania https://www.variant-okna.pl/ To okna pcv a Variant to producent, także ceny ma bardzo dobre. Co do samych okien to są bardzo solidnej jakości, mają dobre parametry termoizolacyjne, dzięki nim mamy mniejsze rachunki za ogrzewanie :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tych okien.

Zgłoś nadużycie #13 22 czerwca 2020, 20:02

Szrutka avatar Posty: 236 Podziękowania: 0
Wazna rzecz, wybieracie drewniane, aluminiowe? Opcji jest na pewno kilka, jeszcze więcej producentów okien. Warto sobie sprawdzić tu ofertę od https://plissandroll.pl Proponują tu rolety na okna, żaluzje, plisy, które też z pewnością wam się przydadzą. Na pewno coś odpowiedniego tu znajdziecie.

Zgłoś nadużycie #14 24 czerwca 2020, 17:14

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Musze wymienić okna - dom, 6 pokoi + kuchnia, korytarz .. jest tego trochę (14!) - znacie dobrego producenta o przyjaznych cenach? Okna tylko drewniane mnie interesują.

Zgłoś nadużycie #15 30 czerwca 2020, 11:58

Alma avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Jesteś przekonana do tych drewnianych okien? Moim zdaniem warto rozważyć zakup okien aluminiowych lub pcv. A jeśli bardzo zależy Ci na strukturze drewna to możesz skorzystać z oklein, które świetnie imitują jego strukturę.