Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zakup okien

Zgłoś nadużycie #11 14 czerwca 2019, 6:33

tracik avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
Okna energooszczędne tak jak i cały dom tego typu to inwestycja warta uwagi, koszty początkowe są sporo większe ale z biegiem czasu do odzyskania z oszczędności na energii, ogrzewaniu. Tańszym rozwiązaniem są na pewno modne cały czas okna z PCV , na https://www.salamander.com.pl/ doradzają na co patrzeć zanim takie wybierzemy.Wiele osób takie zakłada i nie ma zastrzeżeń. Szczególnie jak są dobre jakościowo.

Zgłoś nadużycie #12 6 września 2019, 9:50

AleksandraWW avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A czy widzieliście również propozycje okien z oferty firmy Anex Okna Warszawa? Jeśli nie, to zdecydowanie polecam ponieważ stawiają na znanych i cenionych producentów, na miejscu można spotkać naprawdę rzetelną i profesjonalną obsługę, a to samo jest także przy montażu. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów końcowych i dacie znać na jakie okna się zdecydowaliście oraz jak to wygląda pod względem długości gwarancji.

Zgłoś nadużycie #13 17 września 2019, 17:24

milena avatar Posty: 202 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz okien energooszczędnych to mogę Ci polecić moje. My właśnie pod tym kątem szukaliśmy odpowiednich okien. Wybór padł na okna Winergetic Premium z Oknoplastu. Zamówiliśmy je jakieś półtorej roku temu, są bardzo dobrej jakości i mają elegancki, ładny kształt. Moja kuzynka teraz w zeszłym tygodniu zamawiała z Oknoplastu okna Prismatic, ich nowość. Bardzo ładne i też są energooszczędne więc zarówno jedne jak i drugie powinny spełniać Twoje wymagania.

Zgłoś nadużycie #14 7 października 2019, 21:39

Sidney avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
O tej porze roku każdy odczuje w swoim domu jeśli ma nieszczelne, przepuszczające zimno okna. To już pomału ostatnia chwila przed zimą żeby wymienić okna na nowe. Ja jestem zwolennikiem drewnianych, takich tradycyjnych, które ocieplają także wnętrze domu, a takie piękne, trwałe, sosnowe lub z drewna meranti okna ma w swojej ofercie sklep Nowe Okna http://noweokna.pl/profil-okienny/softline-sosna-88. Do wyboru kilka kolorów drewna, pakiety dwu-,trzy- lub nawet czteroszybowe i wiele innych opcji.

Zgłoś nadużycie #15 23 stycznia 2020, 1:21

makakk avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
Nasze okna kupowane były w Worstone https://www.worstone.pl/ z Sochaczewa i bardzo je sobie chwalimy. Mamy model pcv Vetrex, okna te są doskonałe pod względem izolacyjności termicznej i akustycznej a do tego solidne i estetyczne, także jesteśmy z nich w pełni zadowoleni. Worstone zajęło się także ich montażem i ogółem nie policzyli sobie wcale jakiejś oszałamiającej stawki.