Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zakup okien

Zgłoś nadużycie #11 16 maja 2018, 12:11

Ramoneska avatar Posty: 264 Podziękowania: 0
Powiem Wam, że teraz dużą uwagę przywiązuje się do dekoracji okna. Ja zastanawiam się nad folią dekoracyjną od MorphoFilms http://www.morphofilms.pl/folie-dekoracyjne . Bardzo podobają mi się takie folie na oknach, tylko zastanawiam się, czy montaż tej folii będzie praktycznym rozwiązaniem także w domu. Jak sądzicie? Może ktoś z Was zdecydował się na folię na okno?

Zgłoś nadużycie #12 12 czerwca 2018, 10:57

azabie avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Rzeczywiście nie tylko okna są ważne, ale też to, jak je urządzimy. Dodatkowo na przykład na parterze dochodzi też kwestia bezpieczeństwa, więc może warto pomyśleć o roletach zewnętrznych, na przykład takich, jak tu: http://taniezaluzje.pl No ale każdy w swoim mieście znajdzie dostawcę.

Zgłoś nadużycie #13 19 lipca 2018, 10:56

martak avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Zakup okien to decyzja na lata. Warto więc wybierać najlepsze modele. Słyszeliście o technologii V-Perfect? Polska firma Ekoplast produkuje okna właśnie w tej technologii: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/technologia-v-perfect . Dzięki temu naroża okien plastikowych są idealnie wykończone.

Zgłoś nadużycie #14 28 lipca 2018, 17:38

alok565 avatar Posty: 199 Podziękowania: 0
Natrafiłem na bardzo interesująco oferte okien do domu, na stronie http://www.okna-pasywne.pl/produkty/okna/wg-materialu/drewniano-aluminiowe . Według mnie jest swietna.

Zgłoś nadużycie #15 23 sierpnia 2018, 11:35

Hyra avatar Posty: 320 Podziękowania: 1
Zamiast kupować nowe okna, można też pomyśleć o naprawie starych. Taka możliwość też jest całkiem ciekawa. Może okazać się, że wystarczająca jest na przykład wymiana uszczelek w tych oknach. Może się tym zająć firma Serwis Meteo z Warszawy: https://www.serwismeteo.pl/wymiana-uszczelek .

Zgłoś nadużycie #16 25 września 2018, 21:34

weronika97 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Okna pcv nadal cieszą się największą popularnością, nie jest to złe rozwiązanie, bo mają dobre parametry. Warto zdecydować się na stolarkę okienną od Drutexu, mają nowoczesne okna i drzwi, duży wybór kolorystyczny, potrafią też fachowo doradzić w razie czego.

Zgłoś nadużycie #17 14 listopada 2018, 14:57

serenada avatar Posty: 333 Podziękowania: 0
Technologii okien jest na prawdę multum, a producenci co rusz opracowują nowe rozwiązania. Dla mnie okna to jednak wydatek na lata, więc wolę zainwestować w te lepszej jakości. Marka Bertrand ma świetne i wybraliśmy z mężem ich produkt https://bertrand.pl/pl/okna-drewno-alu-pl-infinity-alu . Co go wyróżnia? Wysoka odporność na warunki atmosferyczne, ukryte skrzydło, bogata kolorystyka drewna oraz aluminium. Prezentują się elegancko i minimalistyczne.

Zgłoś nadużycie #18 12 stycznia 2019, 22:09

wysimirski avatar Posty: 98 Podziękowania: 0
Ja rozważam wymianę okien u siebie na drewniane - https://www.oknapointa.eu/okna/okna-drewniane Wizualnie to jednak dużo lepsza sprawa niz pcv okna. Drewno jest bardziej ekologiczne ale też trwalsze. Wymianę okien muszę zrobić koniecznie, bo aktualne sa mają już dziesiątki lat i utrata ciepła z domu jest zbyt duża przez nie.

Zgłoś nadużycie #19 6 marca 2019, 15:06

mpire avatar Posty: 397 Podziękowania: 1
Co do okien to ja teraz szukam dobrego producenta u którego będę mógł zamówić, znajoma polecała mi https://okna.waw.pl/ i chyba na nich się zdecyduję bo sprawdzałem ofertę i mają ładne okna drewniano-aluminiowe takie jak by mi się właśnie przydały. Może ktoś z was od nich zamawiał?

Zgłoś nadużycie #20 12 marca 2019, 16:18

Francikowska Francikowska awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Chciałabym poradzić się Was ponieważ mieszkam zaraz obok boiska szkolnego. Niestety ale dzieci często tłuką moje szyby. Czy znacie jakąś poleconą firmę, która zajmuje się szkleniem w Bielsku? Do tej pory znalazłam https://szklarzbielsko.pl/szklenie-okien-drzwi-luster-bielsko-biala/.