Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zakup okien

Zgłoś nadużycie #31 21 stycznia 2020, 14:34

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
My naprawdę fajnej jakości okna mamy z Plastixalu https://plastixal.pl/ Wymienialiśmy dwa lata temu i widzimy jak dużo mniej płacimy teraz za ogrzewanie. Konkretnie wybraliśmy model Gealan SERENITI PLUS. Druga rzecz oprócz dobrej termoizolacyjności to fakt, że okna te mają podwyższoną ochronę antywłamaniową a na tym nam bardzo zależało. Po całości jesteśmy z nich zadowoleni.

Zgłoś nadużycie #32 22 stycznia 2020, 13:43

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Ja kupowałam z mężem okna u przedstawiciela OKNA PL w Piasecznie i muszę ich pochwalić za to jak dobrze nam doradzili, a jak się dowiedzieliśmy, że oni też mierzą i montują, to w ogóle byliśmy zadowolenie. Takiej kompleksowej obsługi właśnie oczekiwaliśmy, polecamy.

Zgłoś nadużycie #33 24 stycznia 2020, 13:01

Alma avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Zakup okien stanowi nie lada wyzwanie. Szczególnie, że okna mają służyć nas przez kilka dobrych lat. Dlatego tak ważne jest, aby zwrócić uwagę na ich parametry techniczne, izolację termiczną, akustyczną, bezpieczeństwo czy łatwość w otwieraniu i zamykaniu. Bogatą ofertę okien pvc posiada firma EUROCOLOR. Co więcej, możesz zobaczyć ich produkty nie tylko na stronie https://eurocolor.com.pl/ ale również w salonach partnerskich na terenie kraju. Kupując okna warto również zdecydować się na montaż okien przez fachowców z eurocoloru, wówczas zyskujesz gwarancję prawidłowego osadzenia okna.

Zgłoś nadużycie #34 6 lutego 2020, 11:25

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
My okna kupowaliśmy od firmy Krispol http://www.krispol.careco.com.pl/oferta/okna z Koszalina. Mamy od nich energooszczędne okna FEN. Mają bardzo dobre współczynniki ram okiennych, ale też i samej szyby. Ceny mają bardzo atrakcyjne, więc tym bardziej się opłaca, polecam.

Zgłoś nadużycie #35 24 lutego 2020, 15:25

wysimirski avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
Wymiana okien to zawsze dość ciężkie przedsięwzięcie, dlatego najlepiej powierzyć wymianę okien profesjonalnej firmie, jak oni: https://www.oknoteka.pl/ Oferują na wymiar okna w Warszawie oraz ich montaż. Firma działa kompleksowo.

Zgłoś nadużycie #36 21 sierpnia 2020, 17:38

Magazynowa avatar Posty: 134 Podziękowania: 0
Muszę kupić nowe okna. Na jakie wy się decydujecie?Aluminiowe czy drewniane chyba odpadną, więc pewnie zdecyduje się na PVC. Wiem, że Ekoplast > https://ekoplast-group.com/pl/okna/ stosuje jakieś najnowsze technologię do tych okien, a wiem, że od nowego roku te okna muszą być jakieś bardziej szczelne. Lepiej od razu takie zamówić. Co wy o tym myślicie ?

Zgłoś nadużycie #37 31 sierpnia 2020, 10:25

ariana avatar Posty: 396 Podziękowania: 0
Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem będą okna warszawa: https://medrus.pl/ . Miałam okazję korzystać z usług tej firmy podczas budowy mojego domu. Jestem zadowolona z ich okien.