Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zakup okna

Zgłoś nadużycie #1 21 sierpnia 2017, 19:45

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Teraz wybór okien jest bardzo duży dlatego tak trudno zdecydować się na to jakie okna powinno się kupić. Chociaż moim zdaniem, dobrym wyborem są okna energooszczędne. Kraków jest miastem w którym wybór jest bardzo duży, chociaż tutaj http://naszeokna.com/okna-energooszczedne-bluevolution-82-ad/
, oferta jest znacznie korzystniejsza

Zgłoś nadużycie #2 22 sierpnia 2017, 11:19

Ramoneska avatar Posty: 170 Podziękowania: 0
Z Krakowskich firm produkujących okna mogę polecić Ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/technologia-v-perfect . Maja bardzo dobre okna PVC. Zamawiałam u nich okn a na wymiar. Przyjechali na miejsce, wymierzyli, doradzili co i jak. Nawet nie czekaliśmy długo na zamówienie. Plusem jest też to, że oferują serwis okien. W zasadzie mało firm ma taką usługę.

Zgłoś nadużycie #3 19 grudnia 2017, 11:59

EkoPlast avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Zgadzam się z tym, że warto zamawiać okna u sprawdzonego producenta. To nie tylko możliwość zamówienia produktu na wymiar, ale i jego montażu bezpośrednio przez ekipę sprzedawcy jak w naszym przypadku http://eko-plast.com.pl/.