Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zakup okna

Zgłoś nadużycie #1 21 sierpnia 2017, 19:45

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Teraz wybór okien jest bardzo duży dlatego tak trudno zdecydować się na to jakie okna powinno się kupić. Chociaż moim zdaniem, dobrym wyborem są okna energooszczędne. Kraków jest miastem w którym wybór jest bardzo duży, chociaż tutaj http://naszeokna.com/okna-energooszczedne-bluevolution-82-ad/
, oferta jest znacznie korzystniejsza

Zgłoś nadużycie #2 22 sierpnia 2017, 11:19

Ramoneska avatar Posty: 188 Podziękowania: 0
Z Krakowskich firm produkujących okna mogę polecić Ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/technologia-v-perfect . Maja bardzo dobre okna PVC. Zamawiałam u nich okn a na wymiar. Przyjechali na miejsce, wymierzyli, doradzili co i jak. Nawet nie czekaliśmy długo na zamówienie. Plusem jest też to, że oferują serwis okien. W zasadzie mało firm ma taką usługę.

Zgłoś nadużycie #3 19 grudnia 2017, 11:59

EkoPlast avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Zgadzam się z tym, że warto zamawiać okna u sprawdzonego producenta. To nie tylko możliwość zamówienia produktu na wymiar, ale i jego montażu bezpośrednio przez ekipę sprzedawcy jak w naszym przypadku http://eko-plast.com.pl/.

Zgłoś nadużycie #4 9 stycznia 2019, 14:03

mosek avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Jeżeli ktoś szuka dobrych okien, to zdecydowanie powinien zainteresować się ofertą firmy DRutex - to jeden z liderów jeżeli chodzi o rynek okien. Szczególna popularnością cieszą się u nich okna PVC - to świetny kompromis pomiędzy jakością i ceną ;)

Zgłoś nadużycie #5 15 stycznia 2019, 19:57

misia avatar Posty: 74 Podziękowania: 1
Warto zwrócić uwagę na okna mające dobry współczynnik ciepła aby w domu było ciepło i przytulnie. Dodatkowo dobrze by tłumiły hałasy z zewnątrz i maiły dobre okucia i zabezpieczenia. W doborze okien, gdy się na tym nie znamy warto poprosić o pomoc fachowców. Z własnego doświadczenia polecam salon Sampre z Bydgoszczy gdzie otrzymamy fachową poradę i kupimy okna dobrej jakości.

Zgłoś nadużycie #6 31 stycznia 2019, 15:49

serenada avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
My z mężem zamawialiśmy okna od producenta https://bertrand.pl/pl/ . Znajomy polecił i okazał się to strzał w dziesiątkę. Okna są świetnej jakości, mają wszystkie atesty, są bezpieczne i trwałe. Wybraliśmy PCV ale mają też np. drewniane, aluminiowe etc. Bardzo polecam i odsyłam na ich stronę.