Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zasiłek rodzinny w Niemczech

Zgłoś nadużycie #1 28 grudnia 2018, 17:14

mpire avatar Posty: 354 Podziękowania: 0
W Niemczech zasiłek rodzinny może dostać każdy pracujący tam legalnie i mający dziecko. Tutaj http://zwrot-podatkow.pl/zasilek-rodzinny-niemcy znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat. Firma może złożyć wniosek za was, pozwala to zaoszczędzić dużo czasu.

Zgłoś nadużycie #2 25 stycznia 2019, 13:50

Martynka85 avatar Posty: 76 Podziękowania: 0
Zgadza się, moja siostra z mężem wyemigrowała niedawno i starają się właśnie o taki zasiłek. Oni jednak będą korzystać z pomocy biura: https://all-tax.pl/zasilek-rodzinny-niemcy , bo jeszcze nie do końca pewnie czują się w gąszczu przepisów w Niemczech. Dla osób, które dopiero się przeprowadziły wydaje się to być idealne rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #3 26 maja 2019, 22:59

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
Ale to jak to w końcu u Ciebie wygląda ?? Czy żeby uzyskać zasiłek rodzinny w Niemczech trzeba przebywać tam na stałe ? A co w przypadku utraty dokumentów, jak udowodnisz że jesteś z Polski ? No właśnie... Najlepiej weź sobie po prostu przeczytaj artykuł na stronie http://powiatowa.info/rozne/reklama/21536-utrata-dokumentow-za-granica-jak-poste... i zrozumiesz lepiej jak to wszystko działa.