Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

złe diety

Zgłoś nadużycie #21 6 lipca 2017, 14:40

Jo_Ni avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
Nie polcem głodówki, ponieważ bardzo żle może wpłynąc na nasz organizm. Podobnie zresztą jak ta cała dieta Dukana. W ogóle uważam, ze te całe diety to farmozon, grunt to sport i nie zajadanie się dużą ilością słodyczy oraz tłuszczami nasyconymi.

Zgłoś nadużycie #22 6 października 2017, 13:26

Cleme Cleme awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
kazda dieta jest dobra chyba że chodzi nam o wyciśnięcie maksymalnych osiągów, wtedy juz kazdą trzeba przeteswoać na sobie

Zgłoś nadużycie #23 15 listopada 2017, 19:22

Enea avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Moim zdaniem należy unikać stosowania diety bez podstawowej chociaż wiedzy na jej temat.Nie jest to wiedza prosta,ale warto sobie ja przyswoić by stosowanie diety nie narobiło nam więcej szkody niż pożytku.Ostatnio bardzo modne stało się korzystanie z wczasów odchudzających w Primavera Jastrzębia Góra https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-na...
Są to wczasy dla każdego,dla tych którzy chcą schudnąć w sposób bezpieczny,dla tych którzy chcą dowiedzieć się jak się odżywiać poprawnie,jak ćwiczyć by nie zrobić sobie krzywdy.

Zgłoś nadużycie #24 Dzisiaj, 09:38

kakao avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Jeśli o mnie chodzi, to akurat ja stosuję wyłącznie naturalne, nie przetworzone produkty. I to wystarczy. Oczywiście unikam też słodyczy zjadając raczej takie rodzynki bez konserwantów lub daktyle oraz zamieniłam cukier na miód. Waga lekko spada.