Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

zmywarka

Zgłoś nadużycie #1 16 sierpnia 2019, 17:58

lemoniada avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Rozglądam się za zmywarką. Jakie modele polecacie? Co myślicie o marce Electrolux? Spodobał mi ich model maxi flex, wygląda na bardzo pojemny, bo ma aż 3 kosze w sumie. Teraz mam taki stojący koszyk na sztucće itp. i to zajmuje mega dużo miejsca. Na pewno do tej maxi flex można by było więcej naczyn zmieścić.

Zgłoś nadużycie #2 23 sierpnia 2019, 15:45

urssula avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Myślę, że będziesz zadowolona z tego zakupu, electrolux ma bardzo dobre urządzenia, też mam od nich zmywarkę, idealnie domywa, ma to planetarne ramię u dołu i woda dociera do każdego zakamarka, jeśli chodzi o zużycie wody i prądu to też jest to bardzo energooszczędne

Zgłoś nadużycie #3 21 września 2019, 18:57

Natla55 avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Również mam zmywarkę Electrluxa dokładnie tą z systemem ComfortLift, ma podnoszony dolny kosz więc nie muszę w końcu męczyć kręgosłupa, do tego ma funkcję ochrony szkła więc można spokojnie myć bardzo cienkie i delikatne szkło np. kieliszki.

Zgłoś nadużycie #4 26 września 2019, 17:31

lemoniada avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
zdecydowałam się na tą maxiFlex, super jest, bardzo pojemna, można dużo pomieścić dzięki tej szufladzie na sztucće, szybko myje i nie jest głosna.