Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Zwiedzanie Polski

Zgłoś nadużycie #11 26 stycznia 2019, 23:00

Cynamonek avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Podróżowanie pociągiem to by było coś, ale jednak z mężem postawiliśmy na wycieczki samochodowe. To podobno jest spowodowane tym, że on nie ma zamiaru dźwigać mojej ciężkiej walizki, ale prawda jest taka, że jego bagaż jest zawsze większy od mojego! A jak planujecie podróż po Polsce to koniecznie polecam zawitać do Poznania. My planowaliśmy być tam raptem jeden dzień, a zostaliśmy na trzy. Nocowaliśmy tutaj https://www.hoteltraffic.pl/ - gdyby potrzebny był komuś sprawdzony nocleg :)

Zgłoś nadużycie #12 14 lutego 2019, 13:19

Annita Annita awatar Posty: 32 Podziękowania: 0
Bardzo fajny pomył, jedziecie również na Mazury? Chętnie bym się przyłączyła.

Zgłoś nadużycie #13 14 sierpnia 2019, 8:42

Brayank9 avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Tu stawia się najczęściej na podróżowanie własnym samochodem. Jest to wygodne bo stajecie gdzie chcecie i zwiedzacie miejsca, które sobie wcześniej zaplanujecie, a też i może jakieś spontaniczne atrakcje. Może tu też warto pomyśleć o PKP? Ja to i tak najczęściej podróżuje samolotem. Przy tego typu podróżach warto mieć wsparcie takich portali jak Esky https://www.esky.pl/lotniska/ap/wmi/warszawa-modlin Może ktoś z was już był w tym miejscu? Bez problemu można znaleźć tu tanie loty w przeróżne strony świata.