Witaj na MagazynDomowy.pl!

Foto galerie

 • Obsadzamy balkony i tarasy

  Obsadzamy balkony i tarasy

  Niezależnie od tego czy mamy balkon na południe, czy też zacieniony możemy go obsadzić różnymi kwiatami.

  Czytaj dalej »
 • "JESTEŚ TAKA SŁODKA" Olga Wolniak w Galerii Klimy Bocheńskiej

  "JESTEŚ TAKA SŁODKA"
  Olga Wolniak w Galerii Klimy Bocheńskiej

  W Galeria Klimy Bocheńskiej w Warszawie można oglądać prace malarki Olgi Wolniak. Wystawa zatytułowana „Jesteś taka słodka” prezentuje cykl obrazów inspirowanych ludowym życiem kobiet: haftami, koronką i szyciem, a także rytmem pracy, zgodnym z harmonią natury i biologicznymi fazami Księżyca.

  Czytaj dalej »
 • „To co w balecie najlepsze” XIX ŁÓDZKIE SPOTKANIA BALETOWE

  „To co w balecie najlepsze”
  XIX ŁÓDZKIE SPOTKANIA BALETOWE

  Już po raz dziewiętnasty Łódź stanie się miastem światowego baletu. Na scenie Teatru Wielkiego będzie można obejrzeć najnowsze aranżacje znanych utworów tj. "Kopciuszek", "Jezioro Łabędzie" czy "Poskromienie złośnicy". Warto się na nie wybrać, zwłaszcza że wstęp na przedstawienia jest bezpłatny.

  Czytaj dalej »
 • "Czary - mary" z kart

  "Czary - mary" z kart

  Czy można przewidzieć przyszłość? Znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania? Czy wróżby się sprawdzają? Nie zawsze, ale przyjemnie jest mieć świadomość, że choć przez chwilę możemy dotknąć czekającej nas tajemnicy. Dlatego właśnie sięgamy po karty...

  Czytaj dalej »
 • Wiosna w ogrodzie! Rośliny majowe

  Wiosna w ogrodzie! Rośliny majowe

  Każdy z nas odczuwa potrzebę relaksu na łonie natury. Ogród odpręża. Widok kwitnących krzewów i kwiatów dostarcza miłych wrażeń. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na urządzanie ogrodu. Jeśli nie mamy działki, tarasu, czy też balkonu możemy stworzyć mini ogródek na parapecie. Porady o pielęgnacji kwiatów i urządzaniu ogrodu zaczniemy od kwiatów majowych.

  Czytaj dalej »
 • „Bukietowe” dekoracje

  „Bukietowe” dekoracje

  Nie wyobrażasz sobie domu bez słodkiego zapachu kwiatów? My także. Już niedługo w naszych ogródkach zakwitną świeże róże, goździki, lilie. Dlaczego nie przynieść ich do domu i nie skomponować z nich bukietu, którego nie powstydziłaby się najlepsza kwiaciarka? To przecież proste!

  Czytaj dalej »
 • Odkrywanie Sycylii

  Odkrywanie Sycylii

  Miasteczka w kolorze piasku, oliwne gaje, mafijne porachunki o cytryny, co krok greckie i normańskie świątynie, nad którymi unosi się księżycowy krajobraz zboczy Etny. Taka właśnie jest Sycylia, wyspa wielu kultur, tradycji i zabytków starożytnego świata.

  Czytaj dalej »
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Najpopularniejsze w Foto galerie

Ostatnio na MagazynDomowy.pl