Witaj na MagazynDomowy.pl!

Konkurs: Coraz bliżej święta...

Czy już rzuciliście się w wir przedświątecznych przygotowań? Opowiedzcie nam o tym, co dzieje się w waszych domach w tym okresie, a my zadbamy o to, by nie unosił się w nich zapach gotowanej kapusty!

Zasady konkursu

Jesteśmy ciekawi czy dajecie się ponieść przedświątecznemu szaleństwu i już z początkiem grudnia rozpoczynacie przygotowania. A może na ostatnią chwilę ubieracie choinkę między patroszeniem karpia a pakowaniem prezentów? Na forum w wątku Konkurs: Coraz bliżej święta opiszcie, jak przygotowujecie swoje domy do Bożego Narodzenia: jakie preferujecie dekoracje, jakie cuda dzieją się w waszych kuchniach i czy wprowadzacie kategoryczny podział obowiązków. Na wasze relacje czekamy do 14 grudnia.

Nagrody

Dla autorów 3 najciekawszych wypowiedzi mamy zestawy 3 produktów Ambi Pur o zapachach: flowers and spring, lily of the valley and snowdrop i lavender and comfort.

Dodatkowo, jedna losowo wybrana osoba otrzyma gustowny, niebieski fartuszek kuchenny - idealny do ochlapania wigilijnym barszczem!

Dodaj komentarz Komentarze (1)

  • Zgłoś nadużycie
    iza0604@o2.pl (Gość), 28 listopada 2012, 12:13

    moje świąteczne przygotowania do świąt właśnie się rozpoczęły.sporzadziłam juz liste zakupow ,zaprosiła już gości na wigilię i teraz do dzieła,kazdy ma obowiazki córka pomaga w kuchni syn pomaga mezowi w sprzataniu ,razem ubieramy choinke ,z córka lepimy uszka troche wczesniej i mrozimy aby było szybciej pozniej a w wigilie lepimy pierogi.Chciałabym aby te świeta były udane to pierwsze święta w naszym małym domku !!!!!

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Newsletter

W każdy czwartek prześlemy na Twój adres email darmowe podsumowanie nowości na Magazyn Domowy.

Najpopularniejsze w Dom

Ostatnio na MagazynDomowy.pl