Witaj na MagazynDomowy.pl!

Konkurs: Jesienne porządki

Jesień to dobry czas na generalne porządki w domu. By skutecznie sprzątnąć całe mieszkanie, warto znaleźć skutecznych pomocników! W naszym konkursie możesz wygrać produkty HG - środki czystości o najwyższej jakości, dzięki którym porządki staną się łatwe i szybkie.

O konkursie

Jeśli chcesz wygrać zestaw produktów HG, zarejestruj się w serwisie i odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: Jaki jest Twój sposób na szybkie porządki?

Zdradź nam swoje sztuczki, opowiedz o praktycznych rozwiązaniach i podpowiedz, jak niewielkim nakładem pracy utrzymać w domu porządek. Autorzy 5 najciekawszych wypowiedzi zostaną nagrodzeni zestawami produktów HG.

Konkurs potrwa do 11 września. Odpowiedzi należy umieszczać na forum w wątku Konkurs: Jesienne porządki.

O nagrodach

  • HG środek do usuwania tłuszczu - Sprawnie czyści powierzchnie ze stali nierdzewnej, jak również galwanizowane, emaliowane i aluminiowe. Skuteczną walkę z tłuszczem gwarantuje systematyczne i częste stosowanie produktu, a dodatkową zaletą środka jest skuteczny atomizer. 

  • HG błękitny środek do usuwania kamiennego osadu - Doskonały środek do usuwania kamienia, rdzy, żółtych zacieków, tlenków miedzi. Specjalnie opracowana formuła pozwala bezpiecznie przywrócić pierwotny wygląd wszystkim urządzeniom w łazience, kuchni i toalecie.

O marce HG

Znana na wielu światowych rynkach marka HG oferuje ponad 250 specjalistycznych preparatów zapewniających kompleksową pielęgnację m.in. płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek i kuchni, podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin, kamieni naturalnych, a także wyrobów skórzanych i mebli. 

Starannie wyselekcjonowana grupa środków dostępna jest w specjalistycznych salonach sprzedaży, marketach branżowych, a także w sklepie online: www.hgstore.pl

Wysoką jakość produktów HG potwierdzają prestiżowe nagrody, m.in. Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2010.

Dodaj komentarz Komentarze (2)

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Najpopularniejsze w Dom

Ostatnio na MagazynDomowy.pl