Witaj na MagazynDomowy.pl!

Kulturalny tydzień dla kobiet
15-21.03

W tym tygodniu prawdziwa gratka dla fanek Rihanny. Już w środę koncert czarnoskórej gwiazdy na warszawskim Torwarze.

PREMIERY FILMOWE

10,000 B.C.

Były to czasy ludzi pierwotnych, czasy nieposkromionych zwierząt, gdy ziemię przemierzały potężne mamuty; czasy, w których rodziły się idee i wierzenia, które potem kształtowały całą ludzkość.

Film "10 000 B.C." opowiada o młodym myśliwym (Steven Strait), który, próbując przeprowadzić wojowników przez bezkresną pustynię, musi stawić czoła tygrysom szablozębnym oraz innym prehistorycznym drapieżnikom.

Jednocześnie odkrywa zaginioną cywilizację i spieszy na ratunek swej ukochanej (Camilla Belle), którą chce posiąść pewien nikczemny watażka.

Droga do przebaczenia

Film oparty na bestsellerowej książce Johna Burnhama Schwartza, ukazuje historię dwóch mężczyzn, których losy splata ze sobą śmierć dziecka. W ciepły wrześniowy wieczór profesor Learner wraz ze swoją żoną i córką słuchają wiolonczelowego recitalu ich 10-letniego syna. W drodze powrotnej do domu zatrzymują się na stacji benzynowej przy Reservation Road. W ten sam ciepły wrześniowy wieczór prawnik Dwight Arno i jego 11-letni syn oglądają mecz baseballowy. Odwożąc chłopca do byłej żony i matki chłopca, Dwight nieuchronnie kieruje się ku swojemu przeznaczeniu na Reservation Road. Dochodzi do wypadku, który trwa zaledwie chwilę....

Skradzione oczy

Wzruszające historia dziwnej, nieprawdopodobnej i niewytłumaczalnej miłości między Turczynką-muzułmanką, a nie będącym muzułmaninem, Bułgarem.

KSIĄŻKI

Inteligencja erotyczna. Seks, kłamstwa i domowe pielesze

Czy namiętność po kilku latach małżeństwa jest możliwa? Dlaczego po latach stygnie, choć ludzie wciąż się kochają? Dlaczego przyjście na świat dziecka tak często zapowiada erotyczną katastrofę?

Na te pytania odpowiada bestsellerowy poradnik Esther Perel, która w ciągu dwudziestu lat swojej praktyki terapeutycznej pracowała z setkami par uskarżających się na brak pożądania. Par, które mówiły o dobrych i ciepłych związkach, ale prowadziły nudne życie seksualne. Co było powodem?

WYDARZENIA

Rihanna w Warszawie

Ciemnoskóra wokalistka z Barbadosu, ubóstwiana przez setki mężczyzn, po raz drugi odwiedza Polskę. Rihanna będzie koncertować w środę - 19 marca - na Torwarze. Start o godz. 18:00.

Dodaj komentarz Komentarze (1)

  • Zgłoś nadużycie
    Maddy (Gość), 16 marca 2008, 14:39

    Z całego serca polecam "Otkradnati ochi" (Skradzione oczy). Skłania do myślenia.

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Najpopularniejsze w Kultura

Ostatnio na MagazynDomowy.pl