Witaj na MagazynDomowy.pl!

Kulturalny tydzień dla kobiet
29.03-4.04

Ten tydzień obfituje w premiery filmowe. Z pewnością powodzeniem będzie cieszyć się polska komedia romantyczna "Nie kłam, kochanie". Niestety, jedyne co w tym filmie zasluguje na uwagę to muzyka.

PREMIERY FILMOWE

Nie kłam, kochanie

Marcin traci intratną posadę i popada w tarapaty finansowe. Byłe dziewczyny nie chcą go znać - nigdy nie kończył znajomości "w białych rękawiczkach". Jedyną nadzieją na powrót do dawnego stylu życia jest dla bohatera przyjazd bogatej ciotki z Anglii. Ciocia Nela chce przekazać jedynemu siostrzeńcowi swój majątek, ale stawia warunek: musisz się ożenić...

Nadzieja

Historia nietypowego szantażu. Dwudziestokilkuletni Franciszek (Rafał Fudalej) jest świadkiem kradzieży cennego obrazu. Całe zdarzenie rejestruje amatorską kamerą. Złodziejem okazuje się Benedykt Weber (Wojciech Pszoniak) - właściciel galerii i znawca sztuki. Franciszek nie zdradzi Benedykta, ale w zamian za milczenie żąda od niego, by zwrócił skradziony obraz. Niestety, dzieło sztuki znalazło już nabywcę i wkrótce ma opuścić kraj…

Once

Rozgrywający się współcześnie musical opowiadający o grajku muzycznym i imigrantce oraz ich pełnym przeżyć tygodniu podczas pisania i nagrywania piosenek o łączącej ich miłości.

Choć goni nas czas

Edwarda Cole’a (Jack Nicholson), który zbił fortunę na swojej korporacji, i mechanika samochodowego Cartera Chambersa (Morgan Freeman) dzieli absolutnie wszystko, łączy zaś ciężka choroba – rak. W tym bardzo trudnym momencie swojego życia obaj spotykają się w szpitalnej sali i odkrywają, że poza chorobą łączą ich jeszcze dwie rzeczy – chęć spędzenia swoich ostatnich chwil na robieniu tego, o czym zawsze marzyli, i pogodzenia się wreszcie z myślą o tym, kim jest każdy z nich. Wspólnie wyruszają w podróż życia, w trakcie której zaprzyjaźniają się i uczą się korzystać z uroków życia z radością i pełnym jego zrozumieniem. Każda przygoda to kolejny zrealizowany punkt na liście życzeń.

Kochanek Lady Chatterley

Życie Konstancji Chatterley płynie monotonnie. Do dnia, w którym spotyka młodego, przystojnego leśniczego. Pierwsza wizyta w jego domu była dziełem przypadku – na następne kobieta zdecyduje się świadomie. Lady Chatterley, nie bacząc na swój społeczny status, ulega przystojnemu mężczyźnie.

Oko

Pewnej dziewczynie zostaje wszczepiony implant oka i zaczyna widzieć świat zupełnie inaczej...

Dodaj komentarz Komentarze (3)

 • Zgłoś nadużycie
  emisia21 (Gość), 31 marca 2008, 12:20

  czy ktoś już widział "Nie kłam kochanie" ?? Fajny film czy nie opłaca się wydawać pieniędzy ??

 • Zgłoś nadużycie
  Justyn (Gość), 1 kwietnia 2008, 18:51

  Moja kumpela była na ty i mówiła że fajne ale osobiście nie widziałam ale moge za to Ci polecic "chodź goni nas czas" świetny film mówi o przmijaniu i o tym że trzeba nauczyć sie zyć póki mamy okazje...

 • Zgłoś nadużycie
  słoneczko :) (Gość), 4 kwietnia 2008, 20:54

  "Nie kłam kochanie" - świetna komedia, idealna na poprawę humoru, parę razy o mały włos nie spadłam z fotela. Osobiście polecam :)

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Najpopularniejsze w Kultura

Ostatnio na MagazynDomowy.pl