Witaj na MagazynDomowy.pl!

Kulturalny tydzień dla kobiet
19.04-26.04

Premierowa komedia, kryminał i horror - w tym tygodniu filmowcy zadowolą gusta wszystkich kinomaniaczek. Zakupoholiczki zachęcamy natomiast do odwiedzenia Targowiska Rękodzieła.

PREMIERY FILMOWE

Nie wszystko złoto co się świeci

Ben "Finn" Finnegan jest dobrodusznym amatorem surfowania, który został poszukiwaczem skarbów. Jego obsesją jest znalezienie legendarnego XVIII-wiecznego statku Queen Dowry, który zaginął na morzu w 1715 roku wraz z czterdziestoma skrzyniami egzotycznych skarbów...

Wycieczkowicze

Grupa czeskich wczasowiczów wyjeżdża na tygodniowe wakacje nad Adriatyk...

Skorumpowani

Dobaniewo. Miejscowy gangster Cygaro zamierza podmienić narkotyki na zlecenie polityka Apostoła. W tajemniczych okolicznościach ginie syn czołowego biznesmena i zarazem mecenasa sportu – Burzyńskiego. Jego siostra – Patrycja – narażając własne życie, przenika do lokalnego światka przestępczego i rozpoczyna poszukiwania zabójcy na własną rękę...

Pora mroku

W filmie poznajemy grupę młodych ludzi, którzy trafiają przez przypadek do starych katakumb. Próbują poznać ich tajemnicę. Dowiadują się, że tam podczas wojny naziści przeprowadzali doświadczenia okryte tajemnicą. Miały one związek z okultyzmem i dotyczyły spraw reinkarnacji.

WYDARZENIA

Targowisko Rękodzieła - 19 kwietnia, Jadłodajnia Filozoficzna, Dobrej 33/35, Warszawa

Cykliczna impreza, podczas której możesz kupić i sprzedać ubrania, biżuterię, książki, dzieła sztuki. Warto zabrać ze sobą stolik albo pojemnik na wystawione przedmioty.

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Najpopularniejsze w Kultura

Ostatnio na MagazynDomowy.pl