Witaj na MagazynDomowy.pl!

Letni konkurs fotograficzny

Lato zadomowiło się na dobre – górskie łąki wybuchły kolorami, nadmorski piasek skrzy się, jakby był posypany srebrem, a miasta zaroiły się od turystów . Nic tylko chwycić aparat w dłoń i rejestrować tę sezonową metamorfozę. Ale czy wiemy, jak zrobić naprawdę dobre zdjęcie?

Przede wszystkim, co sprawia, że zdjęcie jest dobre? Czy chodzi tylko o poprawną kompozycję i głębię ostrości? A co ze zdjęciami, które mają dla nas wartość sentymentalną i przywołują niepowtarzalne wspomnienia? A fotografie bliskich, których uśmiech przyćmiewa wszelkie niedostatki w oświetleniu? Jesteśmy bardzo ciekawi waszych gustów i umiejętności fotograficznych.

KONKURS

Na forum w wątku Letni konkurs fotograficzny należy zamieścić swoje ulubione zdjęcie z wakacji i w kilku słowach uzasadnić, dlaczego właśnie ta fotografia ma dla was szczególną wartość – innymi słowy, dlaczego uważacie, że jest „dobra”. Podzielcie się swoimi spojrzeniami na świat, a my nagrodzimy te najbardziej inspirujące.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest rejestracja w serwisie. Na wasze zdjęcia czekamy do 31 lipca.

NAGRODY

Na autorów 5 najciekawszych zdjęć i wypowiedzi czeka 5 zabawnych, kolorowych pendrive'ów KINGSTON DT 108. Takie poręczne, ale pojemne gadżety z pewnością przydadzą się do przenoszenia setek zdjęć, którymi będziecie chcieli dzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Zapraszamy !

Zwycięzców wybierze Redakcja, biorąc pod uwagę podziękowania otrzymane od innych użytkowników.

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Newsletter

W każdy czwartek prześlemy na Twój adres email darmowe podsumowanie nowości na Magazyn Domowy.

Najpopularniejsze w Podróże

Ostatnio na MagazynDomowy.pl