Witaj na MagazynDomowy.pl!

Lofty coraz modniejsze

Wnętrza stylizowane na lofty są coraz modniejsze. Zobacz jak urządzić mieszkanie, w którym dominują surowe ściany, nowoczesna lecz oszczędna aranżacja wnętrza z żelaznymi słupami i oświetleniem scenicznym na szynach oraz duże, panoramiczne okna.

Marzysz o nowoczesnym, industrialnym wnętrzu? Firma Ghelamco Residential buduje pierwszy kompleks mieszkaniowy stworzony w koncepcji soft loftów, czyli mieszkań o charakterze tradycyjnych loftów, ale budowanych od podstaw.

Projekt łączy w sobie industrialną architekturę i nowoczesne budownictwo. Zobacz jak można zaadoptować mieszkanie i urządzić je w nowoczesnym, chłodnym stylu.

Zdjęcia: materiały Ghelamco Residential

więcej zdjęć » Galeria zdjęć

Dodaj komentarz Komentarze (1)

  • Zgłoś nadużycie
    Majd (Gość), 4 września 2012, 6:59

    Ale załf3żmy, że prawdziwe. To byłoby tak :P od prteeksetm nie do końca zbadanych zagrożeń, wprowadzane są restrykcje. Technologię tą mogą wykorzystywać państwa poważne. Zakaz obejmuje wszystkie państwa biedne (w tym Polskę), ktf3re to jak wiadomo, nie mają możliwości ustanowienia zabezpieczeń do tej ciągle do końca niezbadanej technologii. Instalowanie niezgodne z zakazami, gdzieś pokątnie, przez osoby indywidualne, byłoby zwalczane przez rząd Tuska lub inne tuskopodobne twory. Inspekcje "międzynarodowe" dodatkowo sprawdzałyby skuteczność tutejszych organf3w ścigania w tej sprawie.Tak jak już tu napisał Kungalu, mielibyśmy możliwość kupna prądu w Niemczech, ale z limitem na głowę mieszkańca.

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Newsletter

W każdy czwartek prześlemy na Twój adres email darmowe podsumowanie nowości na Magazyn Domowy.

Najpopularniejsze w Wnętrza

Ostatnio na MagazynDomowy.pl