Witaj na MagazynDomowy.pl!

Mieszkanie w stylu hi-tech

Nowoczesne, minimalistycznie urządzone mieszkanie dla ludzi młodych duchem i otwartych na nowinki designerskie. Czy hi-tech w mieszkaniu to styl dla ciebie?

Styl hi-tech nawiązuje do wnętrz industrialnych, sterylnych, przestronnych i bardzo funkcjonalnych, gdzie zastosowane zostały najnowsze technologie i materiały. Podstawowe kolory tego stylu to kontrastowo zestawione ze sobą biel i czerń. Dodatki są z aluminium, szkła, chromu i gładkich, satynowych materiałów. Błyszczą laminowane powierzchnie i zasłony z tafty. Wzory i sprzęty są surowe, bardzo nowoczesne i wpisujące się w najnowsze rozwiązania technologiczne. Ważne jest światło. Halogenowe reflektorki oświetlają punktowo kluczowe miejsca w mieszkaniu lub wybrane obrazy, akcesoria. Żyrandol z metalowych prętów, zakończonych mini żarówkami, zwisa swobodnie nisko nad stołem lub ławą. Klimat jest chłodny, brak tu domowej przytulności, ciepła, które bije z tradycyjnych wnętrz.

Na uwagę w mieszkaniu utrzymanym w stylu hi-tech zasługuje kuchnia. To miejsce całkowicie skomputeryzowane, wyposażone w roboty, które ułatwią pracę, sterylne, metalowe meble i aluminiowe dodatki. Dominuje chłodna kolorystyka, z przewagą bieli i szarości. Tu również bardzo ważnym elementem jest światło.

Dodaj komentarz Komentarze (2)

  • Zgłoś nadużycie
    hallabala (Gość), 25 marca 2010, 23:38

    Przepraszam ale czy wy wogóle wiecie co to hi tech. Chyba wydawnictwo myli pojęcia.

  • Zgłoś nadużycie
    Olivier (Gość), 26 sierpnia 2010, 21:59

    Zgadzam się z przedmówcą. Niezwykle niekorzystnie przedstawiliście ten styl... Jeszcze ani razu nie poczułem, że w moim domu, dzięki temu stylowi panuje "chłodny klimat".

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Newsletter

W każdy czwartek prześlemy na Twój adres email darmowe podsumowanie nowości na Magazyn Domowy.

Najpopularniejsze w Wnętrza

Ostatnio na MagazynDomowy.pl