Witaj na MagazynDomowy.pl!

Powrót do artykułu » 19 września 2011, 11:14 w Ogrody

Obrzeża trawnika

Poprzednie | Następne FotoGaleria (Zdjęcie 4 z 6)

Tagi: obrzeża trawnika, trawnik, rodzaje obrzeży

Dodaj komentarz Komentarze (6)

 • Zgłoś nadużycie
  montee (Gość), 25 lutego 2015, 12:49

  Obrzeża trawnikowe geoproduct są najlepszym rozwiązaniem na oddzielenie trawnika od rabaty. Bardzo łatwo się je kładzie i kosztują zbyt dużo.

 • Zgłoś nadużycie
  Działkowiczka :-) (Gość), 2 czerwca 2016, 13:07

  Jestem przeciwnego zdania. Miałam okazję je użyć w ubiegłym roku i wcale nie są takie super. Zwłaszcza, że trzeba co chwila łączyć krótkie odcinki. W tym roku dokończyłam aranżację, ale już z innymi obrzeżami. Sąsiadka mi je poleciła, nazywają się Gardener. Dużym ich plusem jest to, że są elastyczne - wyginają się do pożądanego kształtu, świetnie odgradzają trawnik od rabatki kwiatowej wypełnionej dodatkowo kamykami, i to że nie trzeba ich co kawałek łączyć - mają 10 metrów w jednym kawałku. Polecam je jako obecnie chyba najszybsze i najwygodniejsze do montażu.

 • Zgłoś nadużycie
  Pietruszka (Gość), 15 lipca 2016, 14:22

  Ja jakoś nie miałam problemu z montażem geoborder (zakładałam w tym roku). Formowałam je tak jak chciałam, po zamontowaniu praktycznie ich nie widać. Mam też kratkę trawnikową z geoproduct i jestem zadowolona.

 • Zgłoś nadużycie
  Ogrodnik (Gość), 14 kwietnia 2017, 13:51

  Te obrzeża 10 metrowe o których wspomniała działkowiczka idealnie mi pasują do opisu obrzeży elasteo. Jeżeli to jest to tylko że pod inną nazwą to jak najbardziej popieram. Użyłam elasteo w swoim ogrodzie, bardzo fajnie wyglądają i szybko się je montuje.

 • Zgłoś nadużycie
  Majka (Gość), 2 marca 2018, 11:21

  Według mojego gustu najlepiej wyglądają te płyty, co widać na zdjęciu. Nie wiem jak one się fachowo nazywają. Zna ktoś nazwę tych płyt ? Na razie mam w ogrodzie ścieżki wyłożone kamieniem i oddzielone obrzeżami bordeo, natomiast chciałabym tymi płytami zrobić taras i taką wysepkę na środku trawnika.

 • Zgłoś nadużycie
  mirka80 (Gość), 26 października 2020, 20:23

  U nas obrzegowania są betonowe. Firma Kost-Bet gdzie zamawialiśmy kostkę i ogrodzenie, ma w swojej ofercie obrzegowania takie dekoracyjne bardzo ładne. Nam się spodobały takie kontrastujące do naszej kostki. Fajnie się to prezentuje. Obrzegowania robią fajny efekt ;)

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Najpopularniejsze w Ogrody

Ostatnio na MagazynDomowy.pl