Witaj na MagazynDomowy.pl!

Artykuły użytkownika

 • Nagietek lekarski

  Nagietek lekarski

  Nagietek lekarski to jeden z najpopularniejszych kwiatów jednorocznych: jest dekoracyjny i łatwy w uprawie - zarówno w ogródku, jak i na balkonie, stoi długo w wazonie, a na dodatek ma zastosowanie w kuchni, kosmetyce i medycynie.

  Czytaj dalej »
 • Olej rzepakowy - właściwości i zastosowanie

  Olej rzepakowy - właściwości i zastosowanie

  Jest najczęściej używanym olejem w naszych kuchniach. Olej rzepakowy nazywany jest "oliwą północy" lub też "czarnym złotem". Rzepak kwitnie na żółto, a nasiona ma czarne. I to właśnie z nich tłoczy się najzdrowszy olej.

  Czytaj dalej »
 • Czarny bez

  Czarny bez

  Krzewy czarnego bzu często spotykamy w lasach, na obrzeżach łąk, ale i w naszych ogrodach. Wiosną ozdobą są białe baldachy kwiatów, a wczesną jesienią czarnofioletowe grona owoców.

  Czytaj dalej »
 • Sztuka mówienia "nie" - asertywność

  Sztuka mówienia "nie" - asertywność

  Asertywność to umiejętność wyrażania własnego zdania, opinii, krytyki. To również umiejętność odmawiania w sposób stanowczy a zarazem nie raniący innych. Asertywność to też umiejętność przyjmowania krytyki i pochwał, świadomość własnej wartości, otwartość i wrażliwość na innych.

  Czytaj dalej »
 • Szkodliwość azbestu

  Szkodliwość azbestu

  W XX wieku był hitem budowlanym. Jadąc po kraju możemy zauważyć całe wsie, czy miasteczka pokryte płytami eternitowymi. Obecnie trwa program usuwania tego szkodliwego materiału, chociaż nie do końca jest on wykonywany bezpiecznie. Właściciel decydując się na usunięcie azbestu musi zgłosić to do nadzoru budowlanego, co związane jest z kosztami.

  Czytaj dalej »
Tamara Majer awatar Tamara Majer
 • Dołączył(a): 17 maja 2007
 • Ostatnio na stronie: 17 maja 2011, 14:51

O mnie

To taka nasza redakcyjna mama. Zawsze wie, co jest dobre na ból brzucha, głowy, gardła i tak dalej... Znawczyni w dziedzinie zdrowia. Wie także, co powinno znaleźć się na naszym talerzu, by nie zabrakło nam żadnych witamin. Choroby, leki i witaminy to jej specjalność.