Witaj na MagazynDomowy.pl!

Radość tworzenia z narzędziami Dremel

To prawda, że dziś wszystko można kupić. Głęboko wierzymy jednak, że wciąż są osoby, które radość z tworzenia przedkładają nad łatwość zakupu.

Z myślą o wszystkich złotych rączkach, osobach, które dopiero zaczynają przygodę z majsterkowaniem, a także tych, którzy jeszcze się do tego nie przekonali, łączymy siły z marką Dremel, by pokazać wam, jakie cuda możecie stworzyć we własnym zakresie i dać wam ku temu narzędzia.

Marka Dremel zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem najwyższej jakości wysokoobrotowych narzędzi dla majsterkowiczów i hobbistów, którzy używają ich do przeprowadzenia różnych prac remontowych w domu i ogrodzie, konserwacji samochodów, prac stolarskich i modelarskich, a także do realizacji wielu kreatywnych pomysłów jak np. ręcznie robiona biżuteria czy zdobienie przedmiotów codziennego użytku. Główna linia produktów Dremel jest związana z wielofunkcyjnym, wysokoobrotowym narzędziem stanowiącym napęd dla ponad 150 akcesoriów. Z biegiem lat marka wprowadziła na rynek również produkty takie jak pistolety do klejenia, narzędzia grawerskie, imadła czy palniki butanowe.

W ten sposób każdy na miarę potrzeb, chęci i umiejętności może z dużo większą łatwością zmierzyć się z pracami wymagającymi nawet ogromnej precyzji. A co jest w tym wszystkim najlepsze?

Takie narzędzia mogą być Twoje!

Niebawem ogłosimy konkurs, w którym każdy z was, bez względu na doświadczenie w majsterkowaniu, będzie mógł zdobyć wielofunkcyjny zestaw narzędzi Dremel, by własnoręcznie wykonać cuda, o które nigdy byście się nie podejrzewali. A co można zrobić z takimi narzędziami?

Wakacyjne klimaty

Koniec wakacji nie oznacza, że zwiewne sukienki należy wrzucić na dno szafy. Fakt, za rok mogą być już niemodne albo po prostu zbyt często się w niej pokazywałyśmy. A co gdyby można w ulubiony fatałaszek tchnąć nowe życie? Odpowiednie narzędzie pozwoli ci ozdobić tkaninę romantycznym haftem angielskim, byś mogła cieszyć się niepowtarzalnym ciuchem przynajmniej przez jeszcze jeden sezon.

Wracając do wakacji, wyeksponowaliście już najatrakcyjniejsze zdjęcia? Nie? W takim razie z pewnością skłoni was do tego własnoręcznie wykonana ramka. To łatwiejsze niż myślicie, a pomysłów są tysiące!

Uroczystości i upominki

Świętować z najbliższymi lubimy chyba wszyscy, ale zawsze pojawia się jeden problem - co dać w prezencie. Nie zawsze budżet pozwala nam na kupienie czegoś funkcjonalnego, a kolejna książka może wyglądać tak, jakbyśmy szli na przysłowiową łatwiznę. Rozwiązanie (i wykonanie!)jest proste - własnoręcznie przygotowany prezent, który nie będzie tylko i wyłącznie martwym przedmiotem, ale prawdziwym dowodem sympatii i zaangażowania. Przykładem może tu być niepowtarzalna biżuteria albo uroczy świecznik, który dzięki narzędziu Dremel Engraver możecie nawet sami wygrawerować. A jeśli dołączycie do tego wykonaną przez siebie kartkę okolicznościową, jubilat czy nowożeńcy będą pewni, że w sprawienie im przyjemności włożyliście całe serce. A to chyba najpiękniejszy prezent.

Świat z dzieciństwa

Pokój twojej pociechy tonie w zabawkach, ale żadna nie chwyta cię za serce i nie przypomina własnego dzieciństwa? Zakasaj rękawy i spraw przyjemność wam obojgu, a przy okazji zaimponuj reszcie domowników. A ile potem będzie śmiechu i wspólnej zabawy!

Zaczarowany ogród

Stare meble pordzewiały, a wyglądający spod krzaczka krasnal jakoś przestał ci się podobać? Łap za narzędzia Dremel i weź sprawy w swoje ręce. Meble mogą wyglądać jak nowe, a podczas kolejnego barbecue goście będą bardziej zainteresowani tajemniczymi rzeźbami niż najlepszą nawet karkówką.

Święta, święta

Jeśli jedyne świąteczne cuda, które do tej pory działy się w waszych domach miały miejsce w kuchni, czas poszerzyć horyzonty. Wszelkiego rodzaju święta i uroczystości to czas, kiedy wspólne tworzenie cieszy chyba najbardziej i daje największe poczucie spełnienia.

Spodobały wam się nasze propozycje? Śledźcie nas zatem, bo mamy tego znacznie więcej. Już niedługo nauczymy was kilku sztuczek i będziemy rozdawać NAGRODY! Do usłyszenia!

Dodaj komentarz Komentarze (2)

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Newsletter

W każdy czwartek prześlemy na Twój adres email darmowe podsumowanie nowości na Magazyn Domowy.

Najpopularniejsze w Dom

Ostatnio na MagazynDomowy.pl