Witaj na MagazynDomowy.pl!

Siedem kobiet w sukienkach

Siedem przyjaciółek, niczym w czasach dzieciństwa, spotyka się przy kawie, aby porozmawiać o wszystkim, z czym stykają się na co dzień. Rzeka tematów i przemyśleń znalazła ujście w książce „Siedem kobiet w poszukiwaniu wartości”.

Spełnione, szczęśliwe i dojrzałe kobiety, mieszkanki Poznania, zdecydowały podarować sobie wieczory rozmów i wsparcia. Regularnie spotykają się w ulubionej kawiarni, aby podzielić się przemyśleniami i wspomnieniami, dla których inspiracją są często doświadczenia codzienne. Każde z tych spotkań to ciepły, osobisty Dzień Kobiet.

Zoja, Bogda, Ola, Aleksandra, Barbara, Mira i Beata wiedzą, że każdy nosi w sobie wartościowe emocje, myśli i przeżycia. Dzielenie się nimi stanowi, według autorek, formę podarunku składanego zarówno sobie, jak i słuchającym. Na książkę złożyło się siedemnaście tematów opracowanych przez każdą autorkę w formie krótkiego artykułu-eseju. Czytanie ich to małe spotkania z pełnymi pasji i wspomnień, wspaniałymi kobietami. Można wybrać się do siedmiu domów rodzinnych i do siedmiu kuchni, przeżyć siedem przygód i siedem miłości.

Lektura tej książki przypomina podróż ku drugiej osobie. Ważna dla pań, które noszą w sobie chęć poznania i podzielenia się emocjami z kobietami, takimi jak one.

Szczególnie cenna w Dniu Kobiet – zarówno jako prezent dla przyjaciółki, koleżanki z pracy, mamy, siostry, jak i dla samej siebie.

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Newsletter

W każdy czwartek prześlemy na Twój adres email darmowe podsumowanie nowości na Magazyn Domowy.

Najpopularniejsze w Czas wolny

Ostatnio na MagazynDomowy.pl