Witaj na MagazynDomowy.pl!

Świąteczne zapachy pod kontrolą

Święta, to czas, w którym nasz dom przystraja się wieloma zapachami. Goszczą w nim aromaty choinki, pierników i suszonej pomarańczy. Jednak nad tymi zapachami często dominują intensywne wonie czosnku, gotowanej kapusty i smażonej ryby. Marka Ambi Pur podpowiada jak temu zaradzić.

Do tej pory intensywne zapachy, jakie pojawiają się w naszym domu były jedynie maskowane odświeżaczami powietrza. Marka Ambi Pur w trosce o przyjemną atmosferę Świąt, którą czerpiemy wszystkimi zmysłami, prezentuje nowy produkt – Ambi Pur Freshelle o unikalnej technologii eliminowania nieprzyjemnych zapachów.

Ambi Pur Freshelle to nowy odświeżacz, który najpierw eliminuje nieprzyjemny zapach, a później zastępuje go przyjemną wonią. Koniec z chwilowym maskowaniem.

Po zastosowaniu produktu, jego aktywne składniki wyłapują nieprzyjemne zapachy znajdujące się w powietrzu, trwale je usuwając. Ich skuteczność gwarantuje zastosowanie dziesięciokrotnie wyższej, niż w innych odświeżaczach, zawartości czynników odpowiedzialnych za ten proces.

Pine and Snow to propozycja, która czerpie z zapachów natury. Teraz orzeźwiający zapach sosnowego lasu, możesz przenieść również do domu. Wybierz wariant „Pine and snow” i wpuścić do swojego salonu czy kuchni prawdziwie mroźną świeżość.

Zwolennicy bardziej ulotnych, kwiatowych zapachów mogą natomiast powalczyć o zestawy odświeżaczy Ambi Pur w naszym świątecznym konkursie.

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Newsletter

W każdy czwartek prześlemy na Twój adres email darmowe podsumowanie nowości na Magazyn Domowy.

Najpopularniejsze w Dom

Ostatnio na MagazynDomowy.pl