Witaj na MagazynDomowy.pl!

Telewizor projektu Armaniego

W Mediolanie zaprezentowano najnowszy telewizor LCD Full HD klasy Premium marki Samsung, zaprojektowany Giorgio Armaniego. To kolejny, po telefonie komórkowym, prestiżowy produkt zaprojektowany przez włoskiego projektanta.

- Kiedyś byliśmy świadkami sytuacji, w których telewizor był chowany, aby nie zakłócać harmonii salonu. Dzisiaj, dzięki niezwykłemu postępowi technologii, telewizory o płaskim ekranie mogą być wykorzystywane jako samodzielny element wystroju nowoczesnego wnętrza - powiedział Giorgio Armani.

O wyjątkowości telewizora, według projektu mistrza decyduje stylowe wzornictwo oraz unikalny pilot do jego obsługiwania. Jest on połączeniem logotypów dwóch firm. Wyposażony został w oryginalny podświetlany włącznik znajdujący się na froncie telewizora oraz aktywowany ruchem ekran, który podświetla się, gdy korzystamy z pilota i gaśnie, gdy odkładamy go na miejsce. W trybie czuwania ekran pilota sprawia wrażenie jednolitego elementu obudowy. Telewizor posiada również dodatkowego pilota, przypominającego swoim kształtem kamyk. Obsługuje on podstawowe funkcje, takie jak zmiana kanałów czy regulacja głośności. Modele: 46-calowy i 52-calowy, wyposażone zostały w najnowocześniejsze funkcje i technologie, np.: procesor 100Hz Full HD i złącza HDMI.

46-calowy telewizor Armani/Samsung zostanie wprowadzony do sprzedaży w połowie lata równocześnie w Europie, Korei i Rosji.

Dodaj komentarz Komentarze (1)

  • Zgłoś nadużycie
    virtual (Gość), 19 maja 2008, 23:06

    Poczekajcie jeszcze trochę i doczekamy się telewizoru PRADA :)

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Najpopularniejsze w Wnętrza

Ostatnio na MagazynDomowy.pl